SAHİL YENİCEDE PARKE ÇALIŞMALARI SONA YAKLAŞIYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

SAHİL YENİCEDE PARKE ÇALIŞMALARI SONA YAKLAŞIYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Ceviz Fidanı Üretiminde Türkiye’nin 1 numarası olan Sahil Yenice Mahallemizin tüm sokaklarında yaptığımız parke çalışmalarımız sona yaklaşıyor. Büyükşehir yasasıyla köy statüsünden mahalle statüsüne yükselen ve Bandırmaya bağlanan 32 kırsal mahallede yapılan çalışmalar aralıksız sürüyor. Sahil Yenice Mahallesi Yunanistan, Bulgaristan, Romanya,  İtalya, İspanya, Gürcistan, Kırgızistan, Makedonya ve Ülkemizde ceviz ile uğraşan alıcılar tarafından ziyaret edilmekte. Bandırmamızın marka kent olmasına olanak sağlayacak en önemli bir etkenlerden biride Sahil Yenice Mahallemizdir. Sahil Yenice mahallemizde sürdürdüğümüz çalışmalarımızı 2017 yılı içerisinde tamamlayacağız.

ÇALIŞMALARIMIZI YÜZDE 80 TAMAMLADIK

32 kırsal mahallenin yollarının yapımında sonra yaklaşıyoruz. Önümüzdeki sene içerisinde geriye kalan kırsal mahallelerimizin de yollarını yenileyerek vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Kırsal mahallelerimizin tamamlanmasıyla merkez mahallerimizdeki çalışmalarımızı hızlandıracağız.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.