SAHİL YENİCE'DE ALT YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

SAHİL YENİCE’DE ALT YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma’nın Sahil Yenice Mahallesinde alt yapı çalışmaları aralıksız devam ediyor. Çalışmalar hakkında gazetecilere açıklamalarda bulunan Sahil Yenice Muhtarı Nuri Varlık, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Bandırma-Sahil Yenice arasındaki 15 km’lik yol genişletme çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Mahallerindeki evsel atıkların arıtma tesislerine nakledildiği 4 bin 600 metrelik ishale hattını tamamlandığını dile getiren Varlık, 5 bin 600 metrelik su ishale hattının ise büyükşehir tarafından yenilendiğini söyledi.

Bandırma Belediye Başkanlığı tarafından mahallerine yapılan çalışmalara da değinen Varlık “Bandırma Belediyesi mahalle ana giriş yoluna sıcak asfalt yaptı. 3 bin 500 metrekare parke taşı ve 25 metre yüksekliğinde 4 adet aydınlatma ışığı, 15 km’lik elektrik hattı ve direklerinin yenilenmesini yaptı. Ayrıca mahalle sokaklarına 3 bin 500 metrekare parke taş yapılmasıyla ilgili çalışmalara ise 8’inci aydan itibaren başlanacak” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.