Safir Kolye Mucizesi | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

Safir Kolye Mucizesi

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Çok eski zamanlardan beri safir, kral taçlarından bronşlara, evlilik yüzüklerinden şık kolyelere kadar bir çok yerde kullanılmaktadır. Bunda eski çağlardan beri bu değerli taşa konulan farklı anlamların etken olduğu aşikardır.  Ciddiyetin, sadakatin sembolü olan ve bereket getirdiğine inanılan safirin en fazla tercih edilen takısı ise safir kolye modelleridir.

Bu şık ve değerli taşlarla süslü kolyeler, fantazi kıyafetlerle bütünleşip asil bir hava katmakla kalmayarak  günlük ve spor giyisiler ile de kombine edilebilmektedir. Günün her saatine uygun ve her kıyafetle uyumlu olması, muhteşem mavi renginin verdiği asalettendir. Bu tılsımlı olduğuna inanılan taş ile, hayatın her anında asil bir şıklık yaşamak mümkündür.

Safir Kolye Takarken Nelere Dikkat Etmelidir?

Safir hem çok değerli hem de çok sert bir taştır ve darbeye karşı çok dayanıklıdır. Bu nedenle kadın takılarında çok fazla tercih görmektedir.  Ancak, her aksesuarda olduğu gibi safir kolye kullanırken de bazı hususlara dikkat edilmesi, bu gizemli taşın parlaklığını koruması açısından gereklidir.  Boya, parfüm ya da tüm kimyasallardan uzak tutmak ve sadece köpüklü su ile yıkamak, kolyenin dayanıklılığını artırmak için şarttır. Birbirinden güzel modellere sahip olmak için https://www.pirlantamerkezi.com/pirlanta-safir-kolyeler sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Eksikliği Erken Doğuma Yol Açıyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.