SAADET İLE AK PARTİ İTTİFAK YAPACAK MI?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi Bandırma İlçe Başkanı Ferit Örcün, 1 Kasımda seçimlerin yeniden yapılması kararının ardından kamuoyunun yoğun olarak tartıştığı Saadet Partisi ve AK Parti ittifak yapacağı iddialarını değerlendirdi.

Ülkemizin ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda temel ilkelerinden taviz vermeden seçim ittifaklarının olabileceğini belirten Örcün “7 Haziran seçimlerinden bugüne kadar yaşanan olumsuzlukların ve kaos ortamının milletimizde oluşturduğu algı Saadet Partisi’nin mecliste olmasının gerekliliği şekline dönüşmüştür. 1 Kasım seçimlerinde Saadet Partisi gerek ittifak gerekse tek başına Meclis’te olacaktır” dedi.
Örcün “Gelinen noktada ülkenin, milletin ve İslam aleminin içinde bulunduğu zor şartlar da göze alındığında yeni seçimler; tüm halkımızın ümidinin kırıldığı bir anda yeniden bir umut ışığı olmuştur. Ancak bunun bir ümit olabilmesi ve tüm sorunların çözülmesi için gerçek mücadele de ancak Saadet Partisinin Meclise girmesi ile mümkün olabilir. 1 Kasım seçimlerine ‘tertemiz’ sloganı ile gireceğiz. Tertemiz bir mazi ve tertemiz bir kadroyla ülkemiz ve dünya için tertemiz bir geleceğe adım atılacaktır” ifadesini kullandı.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan BALIKESİR HDP BİNASI BASILDI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SAADET İLE AK PARTİ İTTİFAK YAPACAK MI?

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x