ROMANYALI ÖĞRENCİLER BAŞKAN VEKİL ONUR ÇON'U ZİYARETE GELDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ROMANYALI ÖĞRENCİLER BAŞKAN VEKİL ONUR ÇON’U ZİYARETE GELDİ

Paylaş
 

Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi ve Romanya’nın Suceava Kenti’nin Petru Rareş Okulu öğrenci ve öğretmenleri Bandırma Belediyesi Başkan Vekili Onur Çon’u makamında ziyaret etti.

Geleneksel Kültür Ortaklığı Projesi Kapsamında Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi’nin daveti üzerine Romanya’nın Suceava Kentinin Petru Rareş Okulu’ndan 30 öğrenci ve 5 öğretmen kentimize geldi. Proje kapsamında 30 öğrenci Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi öğrencilerinin evlerinde kalarak birbirlerinin kültürlerini tanıma şansı elde ediyor.

Kentimize dün gelen Romanyalı öğrenciler ilk olarak Bandırma Belediyesi’ni ziyarete geldi. Kentimiz ve Belediye hakkında Belediye Başkan Vekili Onur Çon ve Belediye Başkan Yardımcısı Metin Ok’tan bilgiler aldı.

Belediye Başkan Vekili Onur Çon ve Belediye Başkan Yardımcısı Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi öğretmen, öğrencilerine ve Romanyalı öğrenci, öğretmenlere nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan BALIKESİR VALİSİ ERSİN YAZICI'NIN BABALAR GÜNÜ MESAJI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.