RESTORAN VE KAFELERİN AÇILACAĞI TARİH BELLİ OLDU... SON DAKİKA HABERİ - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

RESTORAN VE KAFELERİN AÇILACAĞI TARİH BELLİ OLDU… SON DAKİKA HABERİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Korona önlemleri kapsamında kafe, restoran, kahvehane, hamam, düğün salonları kapatıldı. Ne zaman açılacağı ise merak konusu oldu. Yeni tedbirlerin alınması ya da mevcut tedbirlerin gevşetilmesi noktasında gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanan Kabine toplantısına çevrilmişti.  Yılın ilk Kabine toplantısı dün yapıldı. Toplantıda öncelikle korona virüsle mücadele kapsamında alınan tedbir kararlarının değerlendirildi. Önümüzdeki günlerde atılacak adımlar masaya yatırıldı. Bu kapsamda, sokağa çıkma kısıtlamalarının vakalar üzerinde etkisi değerlendirildi.

KAFE VE RESTORANLAR NE ZAMAN AÇILACAK?

Milyonlarca vatandaş, “Restoranlar ne zaman açılacak?”, “Kafeler ne zaman açılacak?” sorularını sıkça aratmaya başladı. Peki, bar, restoran, kafe, pastane, kıraathane açılacak mı? Restoran, kafe, pastane, kıraathanelerle ilgili yeni açıklama bekleniyor.Edinilen bilgilere göre, normalleşme takviminin büyük oranda oluşmaya başladığı ve Şubat ayında kafe ve restoranların açılmasının öngörüldüğü belirtildi.

YÜZME HAVUZLARI, HAMAMLAR, SAUNALAR VE MASAJ SALONLARI AÇILACAK MI?

Korona tedbirleri kapsamında yüzme havuzları, hamamlar, saunalar ve masaj salonlarının da normalleşme takviminde Mart ayında açılmasının öngörüldüğü ifade edildi.

DÜĞÜN SALONLARI AÇILACAK MI?

Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında açılan düğün salonlarının ise ne zaman açılacağı belli olmadı. Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kaynak Yeniçağ

Bir önceki yazımız olan 335 KİŞİYE PARA CEZASI KESİLDİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.