foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

RESSAM İHSAN ARI’DAN “RENKHANE” SERGİSİ

EDR_4600-1392x928
Paylaş
 

Edremit Belediyesi Ayşe Sıdıka Erke Etnografya Müzesi’nde her hafta bir sergi sanatseverlerle buluşmaya devam ediyor. Müzede son olarak ressam İhsan Arı’nın “Renkhane” adını verdiği 26. kişisel resim sergisi açıldı.

Edremit Belediyesi bünyesindeki Ayşe Sıdıka Erke Etnografya Müzesi her hafta ayrı bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Her hafta başka bir sergiye kapılarını açan müzede Ressam İhsan Arı’nın “Renkhane” adlı 26. kişisel resim sergisi Edremit Belediye Başkan Vekili Mehmet Ertaş tarafından açıldı. Toplumların kültür ve sanatla daha aydınlık bir toplum haline geldiğini ifade eden Başkan Vekili Ertaş, “Müzemizde her hafta başka bir sergi, Güre’de, Zeytinli’de, Altınoluk’ta sergiler açılıyor, konserler düzenleniyor. Önümüzdeki günlerde Edremit Kitap Fuarı kapılarını açacak. Edremit’in farklı yerlerinde farklı farklı kültür etkinliklerinin olması ilçemizin bu anlamda iyi yerlere doğru gittiğini gösteriyor” dedi. Sergiyi hazırlayan değerli İhsan Arı’ya teşekkürlerimi ederek hayırlı olmasını diledi. İhsan Arı da 26. kişisel sergisini sanatseverlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti. Toplam 17 eserin yer aldığı sergi 6 Ağustos tarihine kadar açık kalacak.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.