REKTÖR SÜLEYMAN ÖZDEMİR'İN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

REKTÖR SÜLEYMAN ÖZDEMİR’İN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Vatanımızın her karışında, ülkesini, bayrağını canı pahasına koruyan kahramanlarımızın korkusuzca verdiği zorlu mücadeleler sonucu kazanılan Cumhuriyetimizin 96. yıl dönümüne ulaşmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Cumhuriyet, bağımsızlığımızı kazanabilmek için milletimizin inanç ve gayretleriyle verdiği büyük mücadelenin sonucunda elde edilen en değerli miras ve Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünün en önemli teminatlarından biridir. Atalarımızdan aldığımız bu kutsal emaneti, bizden sonraki nesillere daha da yücelterek teslim etmek, hepimizin en büyük görevidir.

İnanıyorum ki Türk milleti zaferlerle dolu şanlı geçmişinden ve yakın tarihinden aldığı ilhamla daha aydınlık yarınlar oluşturacak ve gelecek kuşaklara bu önemli değerleri aktaracaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Bandırma ve Balıkesir olmak üzere tüm milletimizin, üniversitemiz personeli ve öğrencilerimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyor, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, tüm silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve saygıyla anıyorum.

“Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun”, bugün her yer kırmızı beyaz olsun.

Prof. Dr. Süleyman ÖZDEMİR
Rektör

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.