REKTÖR SÜLEYMAN ÖZDEMİR'İN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

REKTÖR SÜLEYMAN ÖZDEMİR’İN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bugün, geleceği inşa etmek gibi son derece kutsal bir görevi yerine getirerek kendilerini öğrencilerine adamış olan, sevgi elçisi öğretmenlerimizin günü. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 24 Kasım 1928’de “başöğretmen” sıfatını alması vesilesiyle, 1981 yılından bu yana her yıl “Öğretmenler Günü” olarak kutladığımız o kıymetli gün…

Öğretmenlik, bilgi, tecrübe ve sabırla yeni bir nesli geleceğe hazırlamaktır. Bu kutsal vazife için çalışan öğretmenlerimiz, yarınlarımız olan çocuklarımızı ülkemizin daha aydınlık bir geleceğe taşınması için yurdumuzun 81 ilinde, şehir merkezlerinden en ücra köylerine kadar her karışında büyük bir özveri ile geleceğe hazırlamaktadırlar. Bu yönüyle öğretmenlerimiz, istikbalimizin de mimarlarıdır.

24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle, bütün öğretmenlerimize şahsım, milletim ve ülkem adına en kalbi şükranlarımı sunuyor, başta görevi başında şehit olmuş eğitimcilerimiz olmak üzere, ahirete irtihal eden tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

Prof. Dr. Süleyman Özdemir

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.