REKTÖR SÜLEYMAN ÖZDEMİR, ERDOĞAN'A BALIKESİR'DE EŞLİK ETTİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

REKTÖR SÜLEYMAN ÖZDEMİR, ERDOĞAN’A BALIKESİR’DE EŞLİK ETTİ

Paylaş
 

Milli Savunma Üniversitesi Kara Astsubay Meslek Yüksek Okulu Komutanlığı’nda düzenlenen Mezuniyet Töreni’ne katılmak üzere Balıkesir’e teşrif eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için Balıkesir Merkez Havalimanı’nda düzenlenen karşılama töreninde Vali Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Balıkesir Milletvekilleri Ali Aydınlıoğlu, Kasım Bostan, Sema Kırcı ve il protokolü ile birlikte Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir’de hazır bulundu.

Balıkesir Merkez Havalimanı’nda düzenlenen karşılama töreni sonrasında Milli Savunma Üniversitesi Kara Astsubay Meslek Yüksek Okulu Komutanlığı’nda “1518 Muvazzaf Astsubay Adayının Mezuniyet Töreni” gerçekleştirildi. Törene Erdoğan, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, Milli Savunma Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Afyoncu ve Balıkesir İl Protokolü ile birlikte Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir de iştirak etti.

Tören sonrasında Prof. Dr. Süleyman Özdemir Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ve Milli Savunma Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Afyoncu’yu tebrik ederek başarı dileğinde bulundu.

Erdoğan’ın Milli Savunma Üniversitesi Kara Astsubay Meslek Yüksek Okulu Komutanlığında düzenlenen Mezuniyet Töreni sonrasında gerçekleştirdiği Ak Pati İl Danışma Meclisi Toplantısı, Valilik ziyareti ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı ziyareti sonrasında düzenlenen Balıkesir Merkez Havalimanı’nda düzenlenen uğurlama töreninde il protokolü ile birlikte Prof. Dr. Süleyman Özdemir de hazır bulundu.

Bu tören vesilesiyle Erdoğan ile kısa bir görüşme gerçekleştiren Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı üniversiteye davet etti. Rektör Özdemir, yeni merkez yerleşke projesi hakkında bilgi vererek üniversite merkez yerleşke alanının genişletilmesi konusunda destek talebinde bulundu. Bu talebi olumlu karşılayan Erdoğan, bu konu ile yakından ilgileneceğini ve gerekli desteği vereceğini ifade etti.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.