foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

REKTÖR SÜLEYMAN ÖZDEMİR, ERDOĞAN’A BALIKESİR’DE EŞLİK ETTİ

timthumb
Paylaş
 

Milli Savunma Üniversitesi Kara Astsubay Meslek Yüksek Okulu Komutanlığı’nda düzenlenen Mezuniyet Töreni’ne katılmak üzere Balıkesir’e teşrif eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için Balıkesir Merkez Havalimanı’nda düzenlenen karşılama töreninde Vali Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Balıkesir Milletvekilleri Ali Aydınlıoğlu, Kasım Bostan, Sema Kırcı ve il protokolü ile birlikte Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir’de hazır bulundu.

Balıkesir Merkez Havalimanı’nda düzenlenen karşılama töreni sonrasında Milli Savunma Üniversitesi Kara Astsubay Meslek Yüksek Okulu Komutanlığı’nda “1518 Muvazzaf Astsubay Adayının Mezuniyet Töreni” gerçekleştirildi. Törene Erdoğan, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, Milli Savunma Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Afyoncu ve Balıkesir İl Protokolü ile birlikte Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir de iştirak etti.

Tören sonrasında Prof. Dr. Süleyman Özdemir Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ve Milli Savunma Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Afyoncu’yu tebrik ederek başarı dileğinde bulundu.

Erdoğan’ın Milli Savunma Üniversitesi Kara Astsubay Meslek Yüksek Okulu Komutanlığında düzenlenen Mezuniyet Töreni sonrasında gerçekleştirdiği Ak Pati İl Danışma Meclisi Toplantısı, Valilik ziyareti ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı ziyareti sonrasında düzenlenen Balıkesir Merkez Havalimanı’nda düzenlenen uğurlama töreninde il protokolü ile birlikte Prof. Dr. Süleyman Özdemir de hazır bulundu.

Bu tören vesilesiyle Erdoğan ile kısa bir görüşme gerçekleştiren Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı üniversiteye davet etti. Rektör Özdemir, yeni merkez yerleşke projesi hakkında bilgi vererek üniversite merkez yerleşke alanının genişletilmesi konusunda destek talebinde bulundu. Bu talebi olumlu karşılayan Erdoğan, bu konu ile yakından ilgileneceğini ve gerekli desteği vereceğini ifade etti.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.