REKTÖR ÖZDEMİR'İN "POLİS GÜNÜ VE POLİS HAFTASI" DOLAYISIYLA MESAJI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

REKTÖR ÖZDEMİR’İN “POLİS GÜNÜ VE POLİS HAFTASI” DOLAYISIYLA MESAJI

Paylaş
 

10 Nisan 1845 tarihinde kurulan Emniyet Teşkilatımız, kurulduğu günden bugüne vatanımızın bölünmez bütünlüğünü, halkımızın huzur ve mutluluğunu sağlamak amacıyla, zaman ve mekan kavramı gözetmeksizin büyük bir özveriyle çalışmaktadır.

174 yıllık köklü geçmişiyle, can ve mal güvenliğimizin en önemli teminatı olan Emniyet Teşkilatımız, asayişin sağlanması, hak ve özgürlüklerin korunmasıyla ilgili tüm görev ve sorumluluklarını çağdaş bir anlayışla yerine getirmektedir.

Bu anlayış doğrultusunda, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm emniyet mensuplarımızın üstlendikleri bu kutsal vazifeyi, en başarılı şekilde yerine getirmeye devam edeceklerine olan inancımız tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatı mensuplarımızın “Polis Günü ve Polis Haftası”nı kutluyor, bayrağımız uğruna canlarını feda eden tüm şehit emniyet mensuplarına Allah’tan rahmet, gazi olanlara ve halen görevi başında bulunanlara ise aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

 

Prof. Dr. Süleyman Özdemir

Rektör

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.