Rektör Özdemir Yabancı Uyruklu Öğrencilerle Buluştu | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

Rektör Özdemir Yabancı Uyruklu Öğrencilerle Buluştu

Paylaş
 

BAÜ Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir, farklı birimlerde eğitimlerini sürdüren yabancı uyruklu öğrencilerle, Necatibey Eğitim Fakültesi Sosyal Tesisleri’nde hafta sonunda gerçekleşen kahvaltı programında bir araya geldi.

Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İlter Kuş, Prof. Dr. Şakir Sakarya, Prof. Dr. Yılmaz Arı, Necatibey Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih Satıl, Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Narlı, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Elif Çimen, Balıkesir Sağlık Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Sibel Ergün ve Balıkesir Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Rifat Çapan’ın da yer aldığı programa çok sayıda öğrenci katılım gösterdi.

Rektör Özdemir, programa katılan tüm öğrencilerle yakından ilgilenirken, yabancı uyruklu öğrencilerden gelen çeşitli soruları yanıtlayarak görüşlerini dinledi. Programa katılan öğrenciler de Türkiye’de ve Balıkesir Üniversitesinde öğrenim görmekten duydukları memnuniyeti ifade ederken, kendilerine gösterilen ilgi dolayısıyla Rektör Özdemir’e teşekkür ettiler.

Rektör yardımcıları, okul yöneticileri ve Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı ile Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı personellerin de kendilerini tanıtarak öğrencilere kapılarının daima açık olduğunu ifade etmeleriyle devam eden program, hatıra fotoğraflarının çekimiyle son buldu.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.