RAMAZANIN İLK İFTARI ERTUĞRUL AYDOS'TAN | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

RAMAZANIN İLK İFTARI ERTUĞRUL AYDOS’TAN

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Kentimiz iş adamlarından Ertuğrul Aydos, Bandırma Belediyesi tarafından hazırlan iftar sofrasında bin 500 kişiye iftar verdi. İftara Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Başkan Yardımcısı Mehmet Sert, iş adamı Ertuğrul Aydos ve çok sayıda vatandaş katıldı. İftarda konuklara çorba, tavuk, pilav ve tatlı ikram edildi.

Bandırma Belediye Başkanlığı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Ramazan ayı iftar sofrasında imkanları doğrultusunda yemek vermeye özen gösterdiğini dile getiren İşadamı Ertuğrul Aydos, “Ramazan ayı, birlik ve beraberliğe bizleri davet eden, dayanışmayı ve paylaşmayı sağlayan, komşuluk vecibelerini en güzel şekilde öne çıkaran, fakirin, fukaranın, yetimlerin, öksüzlerin, yaşlıların, kimsesizlerin elinden tutulacağı bir aydır. Bizlerde imkânlarımız doğrultusunda bu vecibelerimiz yerine getirmeye özen gösteriyoruz” ifadesini kullandı.

Halk TV’nin de özel mülakat yaptığı Aydos, toplumun her kesimin yer aldığı iftar sofrasında katılımlara teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

 

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.