"PULSUZ MEKTUPLAR" SERGİSİ AÇILDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
tolga tosun

“PULSUZ MEKTUPLAR” SERGİSİ AÇILDI

Paylaş
 

Bandırma Belediyesi Kültür, Sanat Etkinlikleri Kapsamında düzenlenen Ülkü Acar Sanat Atölyesi’nin hazırladığı “Pulsuz Mektuplar” isimli yağlıboya resim sergisi yapılan açılışla Bandırma Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezinde sanatseverlerle buluştu. Sergi açılışına Belediye Başkanı Dursun Mirza, Belediye Meclis Üyesi Sami Türkmen ve Bandırmalı sanatseverler katıldı.

Açılışta konuşan Başkan Mirza;” Bandırma Belediyesi olarak daima sanatın ve sanatçının yanındayız. 18 arkadaşımızın eserlerinin yer aldığı Pulsuz Mektuplar sergisindeki yağlıboya çalışmalarını çok beğendim. Bandırmamız kültür, sanat ve çağdaş yaşamın kenti. Bir çok sanat dalı kentimizde Belediyemizin destekleri ile yapılıyor. Kurslar veriyor, sergiler açıyor, sinema gösterimleri ve tiyatroları vatandaşlarımız ile buluşturuyoruz. İmkanlarımız ölçüsünde bu tarz kaliteli sanat çalışmalarına destek vermeye devam edeceğiz. Ben katılan herkese çok teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum” dedi.

Sanatseverler Ülkü Acar Sanat Atölyelerinin hazırladığı “Pulsuz Mektuplar” isimli yağlı boya resimlerinin bulunduğu sergiyi 13 Kasım 2017 tarihine kadar ziyaret edebilirler.

IMG_3226

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.