ANKET
foto-deniz1

PTT 177 YAŞINDA

Paylaş
 
Vali Ersin Yazıcı, PTT’nin 177. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Balıkesir PTT Başmüdürü Derviş Gökdoğan ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
PTT’nin millî mücadele döneminden günümüze önemli gelişmeler gösterdiğini ifade eden Vali Yazıcı, PTT çalışanlarına yaptıkları başarılı çalışmalar nedeniyle teşekkür etti.

KENDİNİ SÜREKLİ YENİLEYEN BİR KURUM
Bundan sonra da PTT’nin en iyi şekilde çalışmalarına devam edeceğine inandığını söyleyen Vali Yazıcı, “PTT teşkilatı ülkemizin en köklü kurumlarından birisidir. PTT teşkilatı değişen ve gelişen şartlara göre kendisini sürekli yenileyen bir kurumdur. Son yıllarda birçok alanda PTT tarafından vatandaşımıza sunulan hizmetlerin kalitesinin gelişerek arttığını görmekteyiz. Bankacılık faaliyetlerinden, kargo gibi daha birçok konuya kadar PTT’miz her türlü hizmetleri yapmaktadır.  Bu hizmetleri ilimizde yürüten başta Başmüdürümüz olmak üzere PTT personelimize teşekkürlerimi sunuyorum. PTT’nin 177. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum.” dedi.

BÜYÜK BİR HEYECANLA GÖREVE DEVAM EDİYORUZ
Ziyarette konuşan PTT Başmüdürü Derviş Gökdoğan ise, PTT’nin çalışmaları hakkında Vali Ersin Yazıcı’ya bilgi vererek, kuruluş yılı kutlamaları kapsamında düzenlenecek etkinliklerden bahsetti.
PTT Başmüdürü Gökdoğan, PTT ailesinin her ferdinin, geçmişte olduğu gibi gelecek yıllarda da aynı şevk ve heyecanla görevini yerine getirme gayreti içinde olacağını, yaşanan gelişim ve değişimin her zaman daha ileriye taşınacağını dile getirdi.

EN ÜCRA KÖŞELERE KADAR HİZMET GÖTÜRMEYİ İLKE EDİNDİK
177. kuruluş yıl dönümünü birlik ve beraberlik içerisinde kutlamanın büyük onurunu yaşadıklarını ifade eden PTT Başmüdürü Derviş Gökdoğan ,” Kurulduğu günden bugüne kadar, kısıtlı imkânlarla başladığı hizmet serüveninde ülkemizin en ücra köşelerine hizmet götürmeyi ilke edinmiş, bu ilke doğrultusunda yurt genelinde 4500 işyerinde 40.000 civarında personel ile Türkiye’nin en geniş otomasyon ağına sahip kamu kurumu olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Balıkesir İlimizde ise 22 PTT Merkez Müdürlüğü, 43 PTT Şubesi ve 8 PTT Acentesi olmak üzere toplam 73 işyerinde 510 personelimiz ve 50 PTT Matik ile değerli müşterilerimize hizmet sunulmaktadır.”dedi.
Kabulünden ve iyi dileklerinden dolayı Vali Yazıcı’ya teşekkür eden PTT Başmüdürü Derviş Gökdoğan, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda hareket ederek vatandaşlarımızın en iyi hizmet alması hususunda gayretlerimiz devam edecektir dedi.
Ziyaretin anısına Başmüdür Gökdoğan, Vali Yazıcı’ya üzerinde Avrasya Tüneli’nin bulunduğu pul hediye etti.

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.