foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

PTT 176. YILINI KUTLUYOR

176
Paylaş
 

Türkiye Posta Telgraf Teşkilatı’nın kuruluşunun 176. Yıldönümü…

176.kuruluş yıldönümü nedeniyle yurdun hemen her yerindeki PTT şubelerinde olduğu gibi Balıkesir‘de de çeşitli kutlama etkinlikleri gerçekleşti.

Anafartalar Caddesi’ndeki PTT ana binasında pasta kesilerek kutlanan yıldönümünde 176. sıra numaralı müşteriye de çeşitli hediyeler takdim edildi.

66 yaşındaki Pakize Erkurt günün şanslı müşterisi oldu.’ Faturalarını yatırmak üzere sıklıkla PTT şubelerini kullandığını ifade ederek,hayatı boyunca hiçbir zaman şanslı olmadığını,ilk kez böyle bir sürprizle karşılaştığını söyledi.Erkurt’a hediyesini PTT Baş Müdürü Derviş Gökdoğantakdim etti..

Balıkesir‘in Gönen ilçesinde PTT‘nin 176. kuruluş yıl dönümü kutlandı.

PTT Gönen şubesi 176.yılını kutladı. Şubede 176 sıra nosu ile işlem bekleyen müşteriye sürpriz yapıldı. Sırası geldiğinde gişeye işlem yaptırmak için giden 63 yaşındaki Sinan Kasap‘a altın hediye edildi. PTT Müdür vekili Mehmet Kocaefemüşteriyi kutlayarak, “PTT Çok değer verdiğimiz önemli olan bir kurumumuz. PTT‘nin son yıllarda yapmış olduğu atılım ve ilerlemeler her türlü takdiri topluyor. Bizler de bu anlamda yıl dönümümüzü kutluyoruz. 176. kuruluş yıl dönümümüz dolayısı ile 176 sıra nolu müşterimiz Sinan Kasap’ı altın ile ödüllendirdik. Halkımızın göstermiş olduğu alakadan dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Bünyesinde pek çok hizmeti barındıran PTT tam 176 yıldır müşterilerine kaliteli hizmet veriyor.

Bir önceki yazımız olan Erdek sahillerinde romantizm başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.