Psikiyatrist Uzman Dr. Deniz Yıldız Danışan Kabulüne Başladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Psikiyatrist Uzman Dr. Deniz Yıldız Danışan Kabulüne Başladı. Bandırma Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi’nde danışanlarına hizmet veriyor.

Psikiyatrist Uzman Dr. Deniz Yıldız Kimdir?

BANDIRMA WEB TASARIM

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Psikiyatri uzmanlığı eğitimini 2013 yılında Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Psikiyatri Anabilim Dalı’nda tamamlamıştır. Bitirme tezini Bipolar Bozukluk Tanılı Hastalarda Metabolik Sendrom Sıklığı ve Klinik Demografik Veriler ile İlişkisi Üzerine tamamlamıştır. Asistanlığı süresince özellikle bilişsel davranışçı terapi ve cinsel terapi ile ilgilenmiş ve bu dönemde psikoterapi eğitimlerime başlamıştır. Ege Üniversitesi Çocuk ve ergen psikiyatrisi rotasyonu sırasında Çocuk Psikiyatrisi “Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu” konusunda yoğun olarak çalışmıştır. Zorunlu hizmet görevlerini Balıkesir Dursunbey Devlet Hastanesi Acil Hekimliği, , Tekirdağ Malkara Devlet Hastanesinde tamamlamıştır. Balıkesir Bandırma Devlet Hastanesinde ve özel hastanede çalışmştır. 2013 yılından itibaren Bilişsel Davranışçı Terapi yaklaşımıyla çalışmaya devam etmekte olan Deniz Yıldız, tanı ve değerlendirme amacıyla psikolojik testlerden etkin şekilde yararlanmaktadır. Evli ve bir çocuk annesi olan Deniz Yıldız çalışmalarını ağırlıklı olarak çocuk, ergen ve de yetişkinlerle bireysel terapiler ile sürdürmekte; ailelere çocuklarıyla ilişkileri için destek vermektedir. Ayrıca akademik ve kurumsal danışmanlık da sağlamaktadır. 2019 yılı Eylül ayında Psikolog Melda Dönmez ile birlikte kurdukları Bandırma Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi’nde danışanlarına hizmet vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Belediyesi'nden Temiz Bir Çevre İçin Farkındalık Hareketi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Psikiyatrist Uzman Dr. Deniz Yıldız Danışan Kabulüne Başladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma