foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

PROTOKOL ZAĞANOSPAŞA CAMİİ’NDE HALK İLE BAYRAMLAŞTI

BAYRAM (1)-660cd4f6-1341-4cb5-b8e7-dc3d0a5d3ae2
Paylaş
 

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, arife günü Alihikmetpaşa Meydanı’nda vatandaşların ve esnafın bayramını kutlarken, bayramın birinci günü de Zağanospaşa Camii’nde namaz çıkışı düzenlenen bayramlaşma töreninde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Zağanospaşa Caniii’ndeki bayramlaşma törenine protokol üyeleri de katıldı.

Arife günü Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile birlikte Alihikmetpaşa Meydanında halkla bir araya gelen Başkan Uğur, burada vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulundu. Başkan Uğur daha sonra meydandaki boyacı esnafının bayramını kutladı. Daha sonra bölge esnafını ve vatandaşları ziyaret eden Başkan Uğur, halkla sohbet ederek iyi bayramlar dileklerinde bulundu.

PROTOKOL ZAĞANOSPAŞA CAMİİ’NDE HALK İLE BİR ARAYA GELDİ

Balıkesir’de, Kurban Bayramı bayramlaşma töreni bayram namazı çıkışı Paşa Cami’de yapıldı. Başkan Uğur ve protokol üyeleri cami avlusunda vatandaşlarla bayramlaştı.

Başkan Uğur ve protokol üyeleri Kurban Bayramı namazını Paşa Cami’de kıldı. Namaz öncesi İl Müftüsü Ramazan Topcan vaaz etti.  Vali Ersin Yazıcı, AK Parti Milletvekili Kasım Bostan, Garnizon ve 9. Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Kemal Turan, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir, Vali Yardımcısı İsmail Demirhan, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Murat Kınay ve diğer protokol üyeleri namaz sonrası cami avlusunda vatandaşla bayramlaştı.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa ekipleri bayram namazı çıkışı halka çikolata ve süt ikramında bulundu.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.