PROTOKOL GAZİ VE ŞEHİT AİLELERİYLE İFTARDA BULUŞTU | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

PROTOKOL GAZİ VE ŞEHİT AİLELERİYLE İFTARDA BULUŞTU

Paylaş
 
google haberlerde takip et

İl Emniyet Müdürlüğü şehit aileleri, gazi ve gazi yakınları onuruna iftar yemeği verdi.

İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Ramazan ayı münasebetiyle Şehit, Gazi ve Malul aileleri onuruna iftar yemeği verdi.Balıkesir Polisevi‘nde düzenlen iftar yemeğine Vali Ersin Yazıcı ve Eşi Hanife Yazıcı, Garnizon ve 9. Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Kemal Turan, Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, Cumhuriyet Başsavcısı Sadık Bölek, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyon Başkanı Fatih Aksoy, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir, Baro Başkanı Av. Erol Kayabay, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Kurmay Albay Taner Büyükgöz ile şehit aileleri, gaziler ve gazi yakınları katıldı.

ŞEHİTLERİMİZİN EMANETLERİNE SAHİP ÇIKIYORUZ

Düzenlenen iftar programında duygularını ifade eden İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, “İçinde bulunduğumuz Ramazan ayı münasebetiyle polis teşkilatımız içerisinde birlik, beraberlik ve dayanışma duygularını arttırmak, şehitlerimizin geride kalan yakınları ve gazilerimizle soframızı paylaşarak daima yanlarında olduğumuzu tekrar hatırlatmak amacıyla bir araya geldik.” diye konuştu.

DEVLET OLARAK DA MİLLET OLARAK DA DAİMA YANINDAYIZ

Şehit yakınları ve gazilerin daima yanlarında olduklarını belirten Vali Yazıcı ise, iftar yemeğinde şehit yakınlarıyla bir arada olmaktan büyük bir onur ve gurur duyduğunu ifade etti.Şehitlere olan borçların ne yapılırsa yapılsın ödenemeyeceğini vurgulayan Vali Yazıcı, “Şehitlerin emanetlerini yaşatmak için bize düşen, vatanın bütünlüğünü, millet birlikteliğini korumaktır. Şehit ailelerimizin ile gazilerimizin ve gazi yakınlarının devlet olarak da millet olarak da daima yanındayız. Şehit ve gazi aileleri bize milletimizin emanetleridir. Aziz şehitlerimiz ve gazilerimizin mukaddes hatıraları bizim en değerli varlıklarımızdandır. Bu vesileyle tüm şehitlerimizi ve aramızdan ayrılan gazilerimizi minnet ve rahmetle anıyor, tüm gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. “dedi.

 

Kaynak: Tv100

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.