foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

PROF. DR. SÜLEYMAN ÖZDEMİR’İN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Adsız
Paylaş
 

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesajı:

Bugün öğretmenlerimizin günü… Okullarında öğrencilerinin hayatına sevgi ile dokunan, toplumda huzurun tohumlarını eken, ülkede barışı aşılayan “sevgi elçisi” öğretmenlerimizin günü…

Öğretme evrensel bir uğraş ve değerdir. Bu evrensel değer için çalışan öğretmenlerimiz yarınlarımız, en kıymetli varlıklarımız çocuklarımızın hayatta kendileri olarak yer alabilmesi ve ülkemizin daha aydınlık bir geleceğe taşınması için yurdumuzun dört bir yanında hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan, büyük bir özveri ile çalışmaktadırlar.

Bilgi çağını yaşadığımız günümüzde, toplumların gelişmişlik düzeyi verilen eğitimin seviyesi ve kalitesi ile değerlendirilmektedir.

Bu amaçla bu kutsal görevi iyi şekilde yerine getiren bütün öğretmenlerimizin ve eğitim alanında öğretme değerini yerine getiren değerli eğitimcilerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü saygı ve minnetle kutluyorum.

Prof. Dr. Süleyman Özdemir

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.