POSEIDON YATCH ERDEK TURİZMİNE BÜYÜK KATKI SAĞLIYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

POSEIDON YATCH ERDEK TURİZMİNE BÜYÜK KATKI SAĞLIYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Erdek Limanı’ndaki Poseidon Yatı’nın tur programları tatile gelen yerli ve yabancı turistler tarafından büyük ilgi görüyor.

Yat Kaptanı Kaan Öksüz, yıllardır tatilcileri gezdirerek Erdek-Kapıdağ Yarımadası, Avşa-Marmara Adası tanıtımına katkı sağlıyor.

Poseidon Yat her sabah saat 11:00’da Erdek Yat Limanı’ndan aldığı müşterilerini Paşa-Liman Adası, Avşa-Marmara Adası, Yiğitler Limanı’nı gezdiriyor. Erdek’e gelince ailenizle birlikte zaman geçirmenin en iyi adresi Poseidon Yat tatilciler tarafından muhteşem ilgi görüyor.

11:00’da Erdek’ten hareket eden yat 11:30’da Ocaklar Limanı’ndan müşterilerini alarak gezi programını tamamlamak için yola çıkıyor. Tatilciler Paşa Limanı Adası’nda denize girip yüzdükten sonra yatta ikram edilen tavuk, salata, makarna yiyorlar. Daha sonra yat, Deniz Kızı Koy’Unu gezip, Papaz Adası’na gidiyor. Avşa-Yiğitler Limanı’na yanaşıyor. Yatla gezenler 2 saat boyunca Avşa Adası’nda vakit geçiriyor.

Yiğitler Limanı’ndaki Bahar Motel’in aquapark yüzüp dinlenip güzel bir tatil geçirdikten sonra yatla saat 19:15’de Erdek’e dönüyorlar.

Rezervasyon İçin: Kaan Öksüz: 0505 026 4117

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.