POLİSE VALİ MORALİ | Bandırmanın Sesi
ANKET
foto-deniz1

POLİSE VALİ MORALİ

Paylaş
 
Vali Yazıcı sahuru polislerle yaptı.

Vali Ersin Yazıcı, beraberinde Garnizon ve 9. Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Kemal Turan, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Murat Kınay, müdür yardımcıları, şube müdürleri ile birlikte Kuva-yi Milliye Polis Merkezinde görevli polislerle sahur yaptı.

HALKIMIZIN GÜVENLİĞİNİ 7/24 SAĞLIYORLAR
Kentte güvenliği sağlamak amacıyla gece görevli olan polisleri ziyaret eden Vali Yazıcı, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin kurduğu sahur sofrasına misafir oldu. Polisler ile sohbet eden Vali Yazıcı, emniyet teşkilatının çok önemli görevler üstlendiğini söyledi. Polise görevinde kolaylık dileyen Vali Yazıcı, Balıkesir’de emniyet ve asayişin temini, huzur ve güvenliğin sağlanması için fedakârca gece gündüz demeden çalışan güvenlik güçlerine teşekkür etti.

Vali Yazıcı, emniyet görevlileriyle sahurda bir araya gelmek istediklerini belirterek, ” Emniyet teşkilatımızın asayiş birimi Balıkesir’de görevini 24 saat sürdürüyor. Polisimiz başta vatandaşımızın can ve mal güvenliği olmak üzere halkımızın güvenliğini sağlayan bir birimimizdir. Balıkesir ilimizde de halkımızın birlik ve beraberlik içerisinde, huzur ve güven ortamı içerisinde yaşamasını sağlamak adına fedakârca görev yapan polisimiz, her zaman halkla iç içe olmaya özen göstermektedir. Polisimizi ziyaret ederken sahur programında birlikte olalım istedik. Güvenliğimizi tesis etmeye çalışan güvenlik teşkilatımıza hayırlı sahurlar diliyorum.” dedi.

CANI PAHASINA MÜCADELE EDEN GÜVENLİK GÜÇLERİMİZE MİNNETTARIZ
Vatanın bölünmez bütünlüğünün korumasında canı pahasına mücadele eden güvenlik güçlerine minnet duyduğunu aktaran Vali Yazıcı, “Ülkemizin bekası için hizmet veren tüm güvenlik güçlerimize şükranlarımı sunuyorum. Bağımsızlığımızı korumak için canlarını feda eden aziz şehitlerimize ve ebediyete irtihal etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet diliyorum.” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
ANKET

BANDIRMA'DA BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?

  • AV. TOLGA TOSUN (19%, 1.059 Oylar)
  • UZAY KESKİN (18%, 1.035 Oylar)
  • BURAK BAHADIR TUZLU (16%, 923 Oylar)
  • METİN OK (16%, 899 Oylar)
  • DURSUN MİRZA (13%, 732 Oylar)
  • CEMAL ÖZTAYLAN (9%, 485 Oylar)
  • AYDIN ÖZEN (7%, 375 Oylar)
  • OZAN ONUR (2%, 133 Oylar)

Toplam oy veren: 5.858

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLMALI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.