POLİS GÖREVİNİN BAŞINDA | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

POLİS GÖREVİNİN BAŞINDA

Paylaş
 

Bandırma İlçe Emniyet Müdürlüğü, Temmuz ayının son haftasından itibaren ülkenin değişik bölgelerinde meydana gelen olayların bir benzerinin ilçede yaşanmaması için 24 saat görevinin başında.
Bandırma İlçe Emniyet Müdürü Haydar Kılıç, son zamanlar ülke genelinde artan terör olaylarının ardından ilçede güvenliğin sağlanması için gerekli her türlü tedbirin alındığını söyledi.
Kendilerine gelen ihbarların doğruluğu konusunda gerekli araştırmaların yapıldıktan sonra müdahalelerin yapıldığını dile getiren Kılıç, Temmuz’un son haftasından itibaren ülkemizin değişik bölgelerinde meydana gelen olayların bir benzerinin de ilçemizde de yaşanmaması için emniyet müdürlüğü olarak gerekli tedbirleri aldıklarının altını çizdi.
Bazen sosyal medya üzerinden toplumda korku, infial meydana getirmek amacıyla bir takım gerçekle ilgisi olmayan yazışmalar yapılabildiğine dikkat çeken Kılıç, “Bandırmalılar gerçekle ilgisi olmayan söylentilere inanmamalıdır. Bandırma İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak 24 saat esasına göre yol kontrollerimiz, şehir içinde ve şehirlerarasında güvenlik uygulamalarımız devam ediyor.” ifadesini kullandı.

KAYNAK:İLKHABER GAZETESİ

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.