PAYKWİK İLE ALIŞVERİŞ | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

PAYKWİK İLE ALIŞVERİŞ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Nasıl ki internetin hayatımıza girmesiyle birlikte yeniliklere ayak uydurmak durumunda kaldıysak ve bu yenilikler hepimizi ürkütür hale gelmişse, online alışverişler de aynı oranda uçsuz bucaksız bir mecra haline gelmiştir.

Bu mutlaka teknolojik açıdan oldukça yenilikçi durumları da beraberinde getirse de, bazı tehlikeli durumlar da insanların zarar görmesine sebebiyet vermektedir. Sosyal medyanın hızlı gelişimi nedeniyle artık insanlar online alışverişlerini tek tıkla yapabilme imkanına erişmiş durumdadır. Bununla birlikte kredi kartı bilgileri artık alışveriş yapılan her sitede yer almaktadır. Bunun önüne geçebilmek adına, sanal kartlar, kredi kartlarının yerini almaya başlamıştır. Yurt dışında oldukça fazla kullanımı bulunan paykwik, ülkemizde de hızla yaygınlaşmaya başlayan ve birçok ayrıcalığa sahip sanal karttır. Kartın herhangi bir aidat ya da ekstra ücretlendirmesi bulunmadığı için, hesaplıdır. Bu nedenle gençler arasında daha fazla yaygınlaşmış durumdadır.

Paykwik nedir?

İnsanların aklına paykwik  hakkında pek çok soru gelmektedir. Bu sorular yanıt buldukça, binlerce siteden bu kartla güvenli alışveriş yapılmaktadır. Paykwik , en güvenilir sanal kartlardan biri olup, ön ödemeli bir sisteme sahiptir. Sadece bir elektronik kodla, uygun olan her yerden rahatlıkla alışveriş yapılabilmektedir. Kontör sistemiyle aynı mantık denilebilmektedir. Harcama yaptıkça limit düşüşe geçmektedir. Bu sayede harcayacağınız kadar kart satın alıp, bunun dışına ekstra bir harcama yapma gereği duymazsınız.

Paykwik ödeme yöntemleri

Paykwik ile ödeme yöntemleri, son zamanlarda oldukça fazla geliştirilmiş olup, işlerin daha kolay ve hızlı ilerlemesini sağlamaktadır. Günlük kullanıma uygun bir sistemdir. Normal alışverişlerin haricinde oyun ve bahis sitelerinde  de tercih edilmektedir. Bazı durumlarda nakit ihtiyacının giderilmesi adına da, paykwik kullanımı hem güvenli hem de hızlıdır. Para alışverişinin aksamaması adına gayret olduğu için, özellikle ülkeler arası transferlerde tek şifreyle işlem tamamlanmaktadır.

Bu kartta para üstü alma durumu söz konusu değildir. Bu nedenle alışverişten kalan paranızı rahatlıkla bozdurarak geri alabilme imkanınız bulunmaktadır. Bozdurma işlemini gerçekleştirmek için canlı destek hattıyla irtibat kurmak gerekmektedir. Belirlenen gün kuru üzerinden, bozdurma işlemi kolayca yapılabilmektedir. Kartı istediğiniz zaman iptal etme hakkınız bulunmaktadır. Paykwik satın alırken, mutlaka sitede yapılan yorumları okumak daha aydınlatıcı olacaktır. Yorumların niteliğine göre, hiç bilgisi olmayanlar da kolayca bilgi sahibi olabilecekler ve oturdukları yerden alışveriş keyfi yaşayabileceklerdir.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Web Tasarım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.