PAYKASA HAKKINDA KULLANIM BİLGİLERİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyada ve ülkemizde artık internet üzerinden alışveriş hem çok daha kolay hem de siparişimizin bir tıkla kapımıza gelmesinden dolayı daha fazla tercih edilir olmuştur. Bu nedenle hayatımızda aslında yeni olan online alışveriş, insanların hayat koşuşturmacasında oldukça kolay yapılmaktadır. Online alışverişin bu kadar kolay olmasının yanında, elbette belli güvenlik açıklarının da olması doğaldır. Bunun sebebi kesinlikle pek çok online alışveriş sitesinden ve artık sosyal medyadan firmaların bu kadar rahat şekilde ürünlerin satılmasından kaynaklı diyebiliriz.

Paykasa nedir?

Kredi kartından alışveriş yapıldığında, kart bilgilerinin kopyalanması, çalınması gibi sorunlarla karşılaşılabilinir. Bundan dolayı insanlar online alışveriş yaparken tedirgin olabilir. Bu belki binlerce kişinin başına gelmiş bir durum olduğu için daha güvenilir ödeme yöntemlerini tercih etmek, son derece önem kazanmaktadır. Sanal kartlarla ödeme günümüzde hızla yayılmaya başlayan, bu güvensiz ortamda insanların online ödeme yapmasını sorunsuz sağlayan bir yöntem olmuştur. Paykasa, bu konuda en bilinen ve tanınan bir sanal kart türü olmakla birlikte, kişiye özel bir kart olmakla popüler olmuş durumdadır. Kişiye özel bir  kart olmasına rağmen, kesinlikle kişisel bir bilgiye gerek duyulmadan kullanılmaktadır. Kart satın alındığında gönderilen şifreyle oyun sitelerinde bahis sitelerine, online alışverişlerden ödememelere kadar pek çok seçenekte kullanılabilmektedir. Kredi kartı kullanmayan ve bilgilerini güvende tutarak, internet ortamında paylaşmak istemeyenler için Paykasa kart, en güvenilir alternatiflerden biri olmaktadır. Kredi kartı farklılıklarından biri de yalnızca yüklenilen kadar harcama yapılabileceğidir. Bunun üstüne herhangi bir ödeme olmaz. Faiz uygulaması da bulunmamaktadır.

Paykasa ne kadar güvenlidir?

Dolandırıcılık durumu söz konusu olduğunda kaybedilecek miktar kartta bulunan kadardır. Şifre herhangi bir şekilde üçüncü şahısların eline geçmediği müddetçe dolandırıcılık olayı söz konusu olmaz. Tek kullanımlık bir kart sistemi olmasından dolayı, kartın limiti bittiğinde kullanımı da söz konusu olmaz. Limit dolduktan sonra kart kendini bloke eder. Böylece şifre başkaları tarafından bilinse bile kullanıma kapanmaktadır. Paykasa satın almak oldukça kolaydır. Başvuru yaptıktan kısa bir süre sonra kodu satın almak mümkün olmaktadır. Uluslararası bir para fonudur ve bu nedenle dünyada olduğu gibi ülkemizde de belli resmi merkezlerden alınabilmektedir. Kart teslim alındığında aynı gün içerisinde kullanıma hazırdır.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Ucuz Bilet Bulmanın 8 Yolu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

PAYKASA HAKKINDA KULLANIM BİLGİLERİ

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x