foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

PATRONLAR BULUŞTU

PATRONLAR
Paylaş
 

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kahyaoğlu ve Türk Mermer Maden Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ersoy Erol ve beraberlerindeki heyet yerleşik ihracatçı, üretici ve mermer ocağı sahipleriyle bir araya gelerek sektör ile ilgili sorunları dinledikten sonra, sektörün sıkıntılarını giderecek çözüm önerilerini açıkladı.
Marmara İlçesi Sahil Restaurant da gerçekleşen yemekli toplantıya Marmara Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, Marmara Kaymakamı Mehmet Tunç, Marmara İlçe Jandarma Komutanı İsmail Horzum, Marmara İlçe Emniyet Amir V. Yunus Akdeniz´de katıldı.
Yemek programı sonrasında Marmara Belediyesi ile İMİB´in ortaklaşa gerçekleştireceği Uluslararası Mermer Heykel Sempozyumu´nun protokolü imzalandı.
Sempozyumda Marmara İlçesine sekiz sanatçının eser bırakacağını söyleyen Marmara Belediye Başkanı Süleyman Aksoy ´´Denizimize ismini veren Marmara mermerinin tanıtımı adına gerçekleştirdiğimiz Uluslararası Mermer Heykel Sempozyumu´nu bu yıl İMİB ile ortaklaşa gerçekleştireceğimiz için çok mutluyuz. İlerleyen zamanlarda ada mermerimizin tanıtımı adına başka faaliyetlerle de birlikte olmak ümidiyle attığımız imzaların hepimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Haber : Taygun Ertan

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.