PAKSAN SAMAN BALYA MAKİNELERİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

PAKSAN SAMAN BALYA MAKİNELERİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi 7. Kariyer Günleri Etkinlikleri kapsamında üniversite bahçesinde sergilenen Paksan saman balya makinelerini üniversite öğrencileri büyük merakla inceledi.

Eskiden Türkiye’ye İtalya’dan ithal edilen balya makineleri, 1970 yılında Bandırma’da kurulan Paksan Makine Sanayi’de üretiliyor.

Paksan Hakkında

1970 yılında Özhan Pak ve ortakları tarafından kurulmuş olan Paksan Makina bugün Türkiye’nin ve dünyanın en önemli balya makinası üreticileri arasında yer almaktadır. Paksan toplamda 21.000 m2 kapalı toplam 62.000 m2’yi bulan üretim tesislerinde, robotlar, modern CNC tezgahları, son model lazer kesim makinaları ve en gelişmiş çizim programları gibi son teknoloji imkanlarını kullanarak dünya standartlarında makina üretmektedir.

Paksan her geçen gün ürün yelpazesini geliştirmeye devam etmektedir. Prizmatik balya makinası üretiminin yanı sıra, rulo balya makinaları, yatay ve dikey yem karma makinaları, kendi yürür ve sıra bağımsız silaj makinaları, toprak işleme makinaları, silaj paketleme makinaları üretimlerini de bünyesine katmış bulunmaktadır.

Paksan, Türkiye genelinde bulunan geniş bayi ve servis ağı sayesinde doğudan batıya, kuzeyden güneye tüm müşterilerine en kısa sürede ulaşabilmektedir. Bugün 6 kıtaya ihracat yapan Paksan Türkiye’de ve dünyada yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.