PAKSAN BALYA MAKİNALARI BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

PAKSAN BALYA MAKİNALARI BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Paylaş
 

Bandırma paksan saman balya makinaları fabrikası yönetim kurulu başkanı makina mühendisi Mehmet ÜLBE türk mühendis ve işçilerin imaalatı olan %100yerli saman balya makinalarımız Türkiyenin her tarafında olduğu gibi yurt dışında da çiftciler tarafından büyük beğeni ve ilgi görüyor dedi.

1970 yılında Özhan Pak ve ortakları tarafından kurulmuş olan Paksan Makina bugün Türkiye’nin ve dünyanın en önemli balya makinası üreticileri arasında yer almaktadır. Paksan toplamda 21.000 m2 kapalı toplam 62.000 m2’yi bulan üretim tesislerinde, robotlar, modern CNC tezgahları, son model lazer kesim makinaları ve en gelişmiş çizim programları gibi son teknoloji imkanlarını kullanarak dünya standartlarında makina üretmektedir.

Paksan her geçen gün ürün yelpazesini geliştirmeye devam etmektedir. Prizmatik balya makinası üretiminin yanı sıra, rulo balya makinaları, yatay ve dikey yem karma makinaları, kendi yürür ve sıra bağımsız silaj makinaları, toprak işleme makinaları, silaj paketleme makinaları üretimlerini de bünyesine katmış bulunmaktadır.

Paksan, Türkiye genelinde bulunan geniş bayi ve servis ağı sayesinde doğudan batıya, kuzeyden güneye tüm müşterilerine en kısa sürede ulaşabilmektedir. Bugün 6 kıtaya ihracat yapan Paksan Türkiye’de ve dünyada yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir.

PAKSAN ile ilgili görsel sonucu

 

Bir önceki yazımız olan SARGINLAR MADENCİLİK İTHAL SİBİRYA KÖMÜRLERİNİ BANDIRMAYA GETİRDİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.