Öztaylan’dan Manyas Çıkartması

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Ak Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan durdurak bilmiyor. Öztaylan her gün şehrin farklı ilçelerini ziyaret edip vatandaşlarla bir araya geliyor. Genç vekil  Ali Taylan Öztaylan’ın bugünkü durağı ise Manyas oldu. 

Öztaylan Manyas temasları sonrası esnasında  “Manyas Ak Parti İlçe Başkanımız Yücel Günay, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Güney Marmara Koordinatörümüz İbrahim Koman ve ilçe yönetim kurulu üyelerimiz ile Manyas’ımızda incelemelerde bulunduk. 2023-2024 eğitim ve öğretim sezonunda 16 derslik altyapısı ile hizmete girecek olan Manyas İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi inşaatında incelemelerde bulunduk. Manyaslı gençlerimizin daha kaliteli eğitim alabilmesi için yatırımlarımız son hızla devam ediyor.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımız tarafından Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı kapsamında finanse edilen Manyas Kadın Kooperatifinin ‘Üreten Kadınlar ile Büyü-Yün’ projesinin yürütüldüğü alanda Balıkesir Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılan çevre ve peyzaj çalışmalarını yerinde gördük. Üreten kadınlarımıza sağladığımız altyapı destekleri ile güçlerine güç katıyoruz.

80 adeti 3+1 ve 545 tanesi 2+1 olmak üzere toplam 625 konutun TOKİ tarafından Eylül ayında anahtar teslimi yapılması planlanıyor. Toplam 10 adet dükkan ile 2 ticari merkez, bir camii, bir çocuk parkı ve çevre düzenlemeleri ile son aşamasına gelen proje Manyas’ın ev stokuna büyük katkı sağlayacak” dedi.

İstanbul’a Yakın Uygun Fiyatlı Tatil Deneyimi Sunan Tatil Beldesi : Avşa Adası

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Tekirdağ Bandırma Feribot Saatleri ve Fiyatları 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Öztaylan’dan Manyas Çıkartması

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x