Öztaylan “Sözümüz var Bandırma’ya’’

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Sözümüz var Bandırma’ya’’ diyerek yola çıkan Ak Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Cemal Öztaylan, şehrin yarınları için kararlılıkla ilerliyor. Gerçek belediyecilik anlayışıyla Bandırma için durmadan çalıştıklarını ve bu kutlu yolda ilerlemeye devam ettiğini belirten Öztaylan, ‘’Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın önderliğinde, Büyükşehir’imizin ilçemize büyük katkılar sağlandığını görmekten gurur duyuyoruz. Ulaşımdan altyapısına, sahil düzenlemelerine; yeşil alanların artırılmasından, köy yollarının iyileştirilmesine kadar birçok alanda gerçekleştirilen başarılı yatırım ve projeler, Bandırma’nın yaşam kalitesini önemli ölçüde artırdı. Bu başarılı çalışmalar için Başkan Yücel Yılmaz’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bandırma’nın geleceği için kararlılıkla ilerlemeye devam edeceğiz.” dedi

“BİRLİKTEN KUVVET DOĞACAK, KAZANAN BANDIRMA OLACAK!”
“Bandırma’nın çözüm bekleyen sorunlarını kararlılıkla ele alan Başkan Yılmaz’ın liderliğinin önemine dikkat çeken AK Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Cemal Öztaylan, ilçenin gelişimi ve kalkınması için atılan adımların sadece bir başlangıç olduğunu vurguladı. Öztaylan, ‘’Türkiye’nin her bir köşesinde AK Parti’nin gerçek belediyecilik anlayışını bilmeyen yok. Bandırma için de benzer bir başarı hikâyesi yazacağız. Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz’ın Bandırma’da birçok projeyi başarıyla hayata geçirdiği zaten gözler önünde. Gerçek belediyecilik anlayışıyla birlikte Bandırma’nın geleceği için birçok önemli projeyi hayata geçirecek ve hemşerilerimizin karşılaştığı zorlukları hızla çözerek ilçemizi hak ettiği değere ve daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için çalışacağız,’’ şeklinde konuştu.”

“BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ,  BANDIRMA İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
Ak Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Cemal Öztaylan, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Bereketli işler dileyip dualarını alan Öztaylan, Bandırma’nın çalışkan ve gayretli insanlarıyla bir araya gelerek, onlara olan bağlılığını ve sorumluluğunu bir kez daha vurguladı. ‘Derdiniz derdimizdir. Derman ise birliktedir’ diyen Öztaylan, vatandaşların güvenini kazanmaya devam ediyor. Bandırma’nın sevgi ve samimiyetle kucaklandığı bir gelecek için mücadele edeceklerini vurguladı. Halkın desteğiyle birlikte, Bandırma’nın daha yaşanabilir bir kent olması için gece gündüz demeden çalışacaklarını belirtti.

Avşa adası sosyal medyada!

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Tekirdağ Bandırma Feribot Saatleri ve Fiyatları 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Öztaylan “Sözümüz var Bandırma’ya’’

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x