Öztaylan Durdurak Bilmiyor : “Erdek Eski Günlerine Dönüyor”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Ak Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan Erdek’te bir takım gezi ve incelemelerde bulundu.
Öztaylan yaptığı açıklamada “Ülkemizin ilk turizm beldelerinden olan Erdek’imiz Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılan yatırımlarla hızla eski günlerine dönüyor.
Büyükşehir Belediye Meclis Üyemiz Ceyhun Mırız, İlçe Başkanımız Musa Alioğlu ve yönetim kurulu üyelerimiz ile Erdek’de kapsamlı bir gün geçirdik.
Güne yaz sezonunda üstün gayret gösteren İtfaiye Amirliğini ziyaretle başladık. Marmarabirlik Erdek Şubesi, yapımı tamamlanan Jandarma Komutanlığı ve yatırımına devam edilen Kapıdağ Mesleki ve Endüstri Lisesi İnşaatını gezerek yetkililerden bilgi aldık. Ardından sanayi esnafımızla buluşarak bölge yapılabilecek düzenlemeler hakkında görüş alışverişinde bulunduk.Erdek’in arıtma problemini tamamen çözecek arıtma tesisi inşaatı ve Erdek’li yüzlerce gencin hizmet alacağı stadyumdaki büyükşehir belediyesinin projelerini değerlendirdik.
Günün devamında anakademe, kadın kolları ve gençlik kolları yönetimleri ile yaptığımız müşterek toplantıda yerel seçimler üzerine değerlendirmede bulunduk. Erdek Ticaret Odası yönetim kurulu üyeleri ile buluşarak ticaret odasının çalışmalarını dinledik. Erdek’de Avcılar Derneği’nde geniş katılımlı bir organizasyonla tamamladık.” dedi

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Tekirdağ Bandırma Feribot Saatleri ve Fiyatları 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Öztaylan Durdurak Bilmiyor : “Erdek Eski Günlerine Dönüyor”

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x