Öztaylan Çalışmaları ile Büyük Takdir Topluyor!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balıkesir’in en genç ve en aktif Milletvekili Ali Taylan Öztaylan, AK Parti’nin vizyonu doğrultusunda dur durak bilmeden yaptığı çalışmalarla halkın takdirini topluyor.

AK Kadrolardan ve ailesinden aldığı siyasi tecrübeyi Milletvekili olur olmaz sahada yansıtmaya başlayan AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan, kısa sürede halkın gönlüne girmeyi başardı. Balıkesir’in istek ve önerilerini TBMM’de dile getirerek, Milletvekili maratonuna hızlı bir giriş yapan Öztaylan, saha çalışmalarıyla da beklentilerin üzerine çıkmaya başladı. TBMM’nin tatile girmesini fırsat bilen Milletvekili Öztaylan, ilçe ziyaretleri kapsamında Gönen’de gitmedik kapı, sıkmadık el bırakmamaya özen gösteriyor.

EN GENÇ VE EN DİNAMİK MİLLETVEKİLİ
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vizyonunu ve hedeflerini Balıkesir’in tüm ilçelerinde uygulamaya kararlı olan Öztaylan, yaptığı ziyaretlerde kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum örgütleri, muhtarlar ve vatandaşların görüş, önerileri ve isteklerini dinleyip notlar alıyor. Çözüm odaklı girişimleri, genç ve dinamik yapısıyla dikkat çeken Ali Taylan Öztaylan’ı yeni tanıyan vatandaşlar, “Balıkesir’in böyle genç ve aktif çalışan siyasilere ihtiyacı vardı. Öztaylan kardeşimizi tanımaktan büyük mutluluk duyduk. Mütevazı ve samimi kişiliği, çözüm odaklı yaklaşımıyla bizleri mutlu etti. Kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” şeklinde yorumlar yaptı.

GİTMEDİK KAPI, SIKMADIK EL BIRAKMIYOR
Balıkesir’in tüm yerleşim alanlarında gitmedik kapı, sıkmadık el bırakmamak için yola çıktığını ifade eden Milletvekili Öztaylan, “Cumhurbaşkanımız ve Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çizgisinde, AK Parti’nin vizyonunu halkımıza anlatmak, istek, öneri ve şikayetlere çözüm bulmak, halkımızın gönlüne girebilmek için çalışmalarımızı dur durak bilmeden yürütüyoruz. Balıkesir’de taş taş üstüne koyabiliyorsak ne mutlu bize. Biz bu şehre gönül verdik. TBMM’deki çalışmaların yanı sıra, saha çalışmalarımızı ve ziyaretlerimizi yürütürken, halkın samimi yaklaşımı bizlere azim veriyor. Gönen ilçemizde gördüğüm sıcak yaklaşım bunun en güzel örneği oldu. Saha çalışmalarımız hızlı ve etkili bir biçimde devam edecektir. Diğer tüm ilçelerimizi ve kırsal mahallelerimizi de ziyaret edip gönüllere gireceğiz inşallah” dedi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Tekirdağ Bandırma Feribot Saatleri ve Fiyatları 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Öztaylan Çalışmaları ile Büyük Takdir Topluyor!

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x