Öztaylan “Bandırma’nın Yollarını Bir Ayda Onaracağım”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhur İttifakı’nın Bandırma Belediye Başkan Adayı Cemal Öztaylan, seçim kampanyası sürecinde yoğun bir tempoyla vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz akşam 17 Eylül Mahallesi’nde vatandaşlar ile kahve sohbetlerinde bir araya gelen Öztaylan “Göreve gelir gelmez zabıtaları Bandırma’nın tüm cadde ve sokaklarına gönderip tek tek bozuk yolları tespit ettirip hızlıca asfalt ve parke taş onarımlarımı yapacağım. Bandırma’nın meydanını ise yeniden yolda yürünebilir hale getireceğim” dedi.

Öztaylan, Bandırma’nın dört bir yanını karış karış gezip, vatandaşların sorunlarını dinliyor ve çözüm önerilerini aktarıyor.

‘’MAHALLE BULUŞMALARINDA ÖZTAYLAN’A BÜYÜK DESTEK’’
Cumhur İttifakı’nın Bandırma Belediye Başkan Adayı Cemal Öztaylan, mahalle buluşmaları kapsamında halkla bir araya gelmeye devam ediyor. Vatandaşların yoğun ilgisi ve desteğiyle karşılanan Öztaylan, katılımcılar arasından bir vatandaşın dikkat çeken sözleriyle adından söz ettirdi. Toplantıya katılan bir vatandaş, duygularını şu sözlerle ifade etti: “Cemal Başkan’ım, Sizden sonra Bandırma’ya çivi çakılmadı, sizin bıraktıklarınızı tamir bile edemediler. Bandırma sizin gibi kararlı ve başarılı bir başkanı çok arandı, sizin yanınızdayız.” Bu samimi sözler, Ak Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Cemal Öztaylan’ın halk nezdindeki etkisini bir kez daha gözler önüne serdi.

‘’BANDIRMA’NIN GELECEĞİNE ADANMIŞLIK”
Cumhur İttifakı’nın Bandırma Belediye Başkan Adayı Cemal Öztaylan, vatandaşların samimi ve içten desteği karşısında duygusal anlar yaşadı. Mahalle buluşmalarında halkla kucaklaşan Öztaylan, Bandırma’nın geleceği için gece gündüz demeden çalıştıklarını belirtti. “Bu şehri ‘ortak akıl’ ile yöneteceğiz. Soracağız, konuşacağız, Bandırma ile el ele olacağız, Gerçek Belediyecikle bandırmamızı geleceğe taşıyacağız” diyen Öztaylan, Bandırma için buradayız. Sizlerin desteğiyle, Bandırma’nın güzelliklerini daha da öne çıkaracağız. Her birinize minnettarım” sözleriyle vatandaşların desteğine teşekkür etti. Öztaylan’ın duygusal ve kararlı tavrı, halk arasında güven ve umut uyandırmaya devam ediyor.

‘’HER AN VATANDAŞIN YANINDA’’
Ak Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Cemal Öztaylan, seçim kampanyası sürecinde halkla iç içe geçen bir yaklaşım sergileyerek Bandırma’nın geleceği için büyük bir umut vaat ediyor. Mahalle mahalle, sokak sokak dolaşarak vatandaşlar ile sohbet eden Öztaylan, Bandırma’nın sorunlarını ve ihtiyaçlarını yakından dinliyor ve çözüm önerilerini vatandaşlarla paylaşıyor.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Tekirdağ Bandırma Feribot Saatleri ve Fiyatları 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Öztaylan “Bandırma’nın Yollarını Bir Ayda Onaracağım”

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x