Öztaylan “5 Yılda 20 Yıllık İş Yapmaya Geliyorum”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Cemal Öztaylan seçim çalışmalarında Yeni Mahalle ve Çalışkanlar Mahallesini ziyaret etti. Öztaylan; “Kaybolan 15 yılı telafi etmek üzere, 5 Yılda 20 yıllık iş yapmaya geliyorum” dedi.

Öztaylan; “3,5 senelik belediye başkanlığım döneminde Türkiye’nin en büyük meydanını yaptım. Ancak onlar 15 senede yaptığım meydanın taşlarını dahi tamir edemediler. Allah kısmet ederse 1 Nisan’dan sonra görevime tüm meydan taşlarını tamir ederek başlayacağım.
Hatırlarsınız buralarda bulunan 57 dönüm Bandırma’nın tüm çöplerinin atıldığı çöplük vardı. Ben buradaki çöplük sorununu çözüme kavuşturdum. Şimdi Bandırma’nın tüm çöpü Katı Atık Merkezi’nde toplanarak Büyükşehire gidiyor. Çalışkanlar ve Yeni Mahalledeki o eski çöp kokusu artık yok. Bandırma’nın nüfusu 20 yıl içinde 500 bini geçecek bu çarpık yapılaşmayı önlemek ve bu nüfusa Bandırma’yı hazırlamak belediyelerim görevi ama maalesef ki ben 15 seneden beri bu belediyede bu yönde bir hazırlık göremedim. İnşallah 31 Mart’tan sonra Bandırma Belediyesi’nin yıllardır yapmadığı 1/1000 lik planlar ile bölgedeki imar sorunu çözecek ve bölgenin önünü açacağız.’’ dedi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Tekirdağ Bandırma Feribot Saatleri ve Fiyatları 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Öztaylan “5 Yılda 20 Yıllık İş Yapmaya Geliyorum”

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x