ÖZNUR ÇALIK, BAŞKAN KAFAOĞLU'NU ZİYARET ETTİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ÖZNUR ÇALIK, BAŞKAN KAFAOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Sosyal Politikalar Başkanı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık ziyarette Başkan Zekai Kafaoğlu’nu yeni görevinden dolayı tebrik etti, başarılar diledi ve anı defterini imzalayarak “Başarılarınız daim olsun İnşallah. Rabbim mahcup etmesin. Allah’a emanet olun” yazdı.

“BALIKESİR’İN GELECEĞİ AK VE AYDINLIK OLACAK”

AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, Milletvekili Kasım Bostan, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, İl Kadın Kolları Başkanı Belgin Uygur, İl Gençlik Kolları Başkanı Zahit Bayram ve KADEM İl Temsilcisi Zeliha Bayram’ın yer aldığı ziyarette konuşan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verdikleri sözü tutacaklarını ve seçimlerde başarılı olacaklarının altını çizdi.

Başkan Kafaoğlu şunları kaydetti: “Öznur Hanımı misafir etmekten dolayı mutluluk duyuyoruz, kendisini partinin kuruluşundan bu yana tanıyorum. Partide herkesin ablasıdır, benim de ablam. Teşkilatlardan gelen bir belediye başkanıyım. Teşkilatlar olmazsa meclis üyeleri, belediye başkanları, milletvekilleri olmaz. Teşkilat bizim gözümüz kulağımız. Hedefimiz Balıkesir’e hizmet etmek. Projelerimizin merkezinde hep insan var. İnsanlar mutlu olmazsa projeleri yapmanın değeri yok. Belediyenin öncülükleri ile vatandaşın öncülüklerinin örtüşmesini önemsiyoruz. 20 ilçenin 20’sine de talibiz. Balıkesir’in gücü var. Eksikleri gidererek, yenilenme süreci içerisindeyiz. Balıkesir’in geleceği ak ve aydınlık olacak. Cumhurbaşkanımızın başını öne eğdirmeyeceğiz. Balıkesir’de 2019 seçimlerinde %51 oy alarak Kuva-yi Milliye şehri Balıkesir üzerine düşen görevi yapacaktır. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımıza selamımızı iletin, gözü arkada kalmasın. Kendisinin verdiği emaneti en iyi şekilde taşıyacağız” dedi.

“BAŞKANIMIZ BAŞARILARA İMZA ATACAKTIR”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık da Başkan Zekai Kafaoğlu’nu görevinden dolayı kutlayarak, duygu ve düşüncelerini aktardı. Çalık, “AK Parti’nin iktidara gelmesindeki en büyük etken yerel yönetimlerdeki başarısıdır. 1994 yılında Cumhurbaşkanımız, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni teslim almıştı. O zamanları çok net hatırlıyoruz. Çöp yığınlarının var olduğu, içme sularının kesik olduğu dönemleri gördük. İstanbul o zamanlar susuz kalmıştı. Cumhurbaşkanımızın İstanbul Belediye Başkanı olması ile birlikte sorunlar ortadan kalktı ve 1994 yılında başlayan önemli hamleler 2001 yılında partimizin kuruluşu, ardından 2002 yılında iktidar olmamızı sağladı. Yerel yönetimlerdeki başarılarımız 2004 yılından itibaren devam etti. 15 yıllık bir iktidarız. Yerel ve genel yönetimler ile referandumlarda milletimiz AK Parti’ye teveccüh gösterdi. Teşkilatımız milletimizin ve Balıkesir’in emrindedir. Yerel yönetimlerden uzak olmayan bir isim şu an belediyenin başında. Allah’ın izniyle kendileri başarılara imza atacaktır. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yerel yönetim anlayışı burada da hissedilecek” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.