ÖZGÜRLÜĞÜMÜZ, MİLLETİMİZİN CESARETİNE EMANETTİR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ÖZGÜRLÜĞÜMÜZ, MİLLETİMİZİN CESARETİNE EMANETTİR

Paylaş
 
google haberlerde takip et
Vali Ersin Yazıcı ve Bayan Yazıcı tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir resepsiyon verildi.

Balıkesir Valiliği bahçesinde verilen resepsiyona Vali Yazıcı ve Bayan Yazıcı’nın yanı sıra Balıkesir Milletvekilleri, Adil Çelik, Belgin Uygur, Yavuz Subaşı, Mustafa Canbey, Pakize Mutlu Aydemir, Garnizon ve 9. Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Kemal Turan, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, mülki ve askeri erkân, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve davetliler katıldı.

Davetliler, Vali Yazıcı ve Bayan Yazıcı tarafından kapıda karşılandı.

Davetliler ile tek tek yakından ilgilenen ve katılımları nedeniyle mutlu olduğunu söyleyen Vali Yazıcı, tüm yurtta 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı coşkuyla kutladıklarını ifade ettiler.

ZAFER’İN 96.YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla düzenlenen resepsiyona katılan konuklarına teşekkür eden Vali Yazıcı, program esnasında yaptığı açıklamada, “30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96. yıl dönümü hepimize kutlu olsun. Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, silah arkadaşlarını, aziz Şehitlerimizi, Gazilerimizi minnetle ve şükranla anıyorum. Davete icabet ettiğiniz için hepinize tekrar teşekkür ediyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılar sunuyorum.” şeklinde konuştu.

30 AĞUSTOS ÖNEMLİ BİR TARİH
30 Ağustos Zaferi’nin, bütün dünyaya Türk Milleti’nin kanının son damlasına kadar yurdunu asla bırakmayacağını gösteren önemli bir tarih olduğunu ifade eden Vali Yazıcı, “30 Ağustos, Türk Milleti’nin özgürlük ve bağımsızlığına kastedenlere karşı bütün gücü ile yüreği, maneviyatı ve ruhu ile 7’den 70’e herkesle bütün gücünü, varını yoğunu ortaya koyarak vermiş olduğu mücadeleyi, başarı ile sonuçlandırdığı bir gündür. Özgürlüğümüz, milletimizin cesaretine emanettir.”şeklinde ifade etti.
Bayan Yazıcı ile masaları tek tek gezen Vali Ersin Yazıcı, davetlilerin 30 Ağustos Zafer Bayramını tebrik ederek, bir süre sohbet etti.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.