Özdemir “Ege’de suya gömülen insanlıktır” - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

Özdemir “Ege’de suya gömülen insanlıktır”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Av. Yılmaz Özdemir 10 Aralık dünya insan hakları günü ile ilgili bir mesaj yayınladı. ” Bugün Ege denizinde sulara gömülen yanlızca Suriyeli masum çocuklar değil aynı zamanda da insanlık ve insani ideallerdir.”diyen Özdemir açıklamasında şu satırlara yer verdi.
Bugün Ege denizinde sulara gömülen yanlızca Suriyeli masum çocuklar değil aynı zamanda da insanlık ve insani ideallerdir.
Ülkemiz, İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’nin ilanıyla insanların evrensel nitelikteki temel hak ve özgürlüklerinin tanınmasına ve korunmasına yönelik olarak atılan adımla, İnsan Hakları Evrensel Beyannamesini ilk imzalayan ülkeler arasında yerini almıştır. Tüm dünyada yaşanan insan hakları ihlalleri insanlığın ortak problemidir. Bu noktada mağdur ve mazlumun bu konuda yükselen sesi ve uluslararası alanda insan hakları ve adaletin savunucusu olmaya devam ederek sesimizi her zaman duyurmaya devam edeceğiz.İnsan hak ve özgürlüklerinin tüm dünya mazlumları için tüm yönleriyle korunup yaşama geçirildiği bir dünyaya ulaşılması temennisiyle 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Gününü yürekten kutluyorum.

Bir önceki yazımız olan Ceviz fidanı satışları Bandırma'da arttı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.