ÖZCAN'DAN TOPLU SÖZLEŞME REÇETESİ - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

ÖZCAN’DAN TOPLU SÖZLEŞME REÇETESİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Sağlık-Sen Bandırma Şube Başkanı Neriman Özcan, toplu sözleşme taleplerini reçete ile açıkladı. Özcan “Memur-Sen Konfederasyonu olarak yaklaşık 2,5 milyon, Sağlık-Sen olarak ise 500 bin sağlık ve sosyal hizmet çalışanımızın çalışma koşulları ve hakları için, önümüzdeki hafta başından itibaren toplu sözleşme masasında olacağız” dedi. Özcan, aileleri ile birlikte 10 milyondan fazla insanın geleceğini ilgilendiren toplu sözleşme müzakerelerinin adalet ve hakkaniyet temelinde sonuçlanması temennisinde bulundu.
-Sözleşmeyi masada bitirmek istiyoruz
Toplu sözleşme reçetesine dair detaylı bilgiler aktaran Özcan, “500 bin sağlık ve sosyal hizmet çalışanı adına paylaştığımız toplu sözleşme reçetemizin hayırlar getirmesini diliyor, başta medyamız olmak üzere bütün kamuoyunu bir kez daha sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımızın haklarına sahip çıkmaya davet ediyorum” şeklinde konuştu. Özcan’ın dikkat çeken toplu sözleşme reçetesinde şu ifadelere yer verildi:
“Adaletsiz olmayı önleyen tablet, haksızlık yapmayı engelleyen pastil, sağlıkta şiddete hayır flakonu, emeğe saygı şurubu.”

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.