ÖZCAN’DAN TOPLU SÖZLEŞME REÇETESİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sağlık-Sen Bandırma Şube Başkanı Neriman Özcan, toplu sözleşme taleplerini reçete ile açıkladı. Özcan “Memur-Sen Konfederasyonu olarak yaklaşık 2,5 milyon, Sağlık-Sen olarak ise 500 bin sağlık ve sosyal hizmet çalışanımızın çalışma koşulları ve hakları için, önümüzdeki hafta başından itibaren toplu sözleşme masasında olacağız” dedi. Özcan, aileleri ile birlikte 10 milyondan fazla insanın geleceğini ilgilendiren toplu sözleşme müzakerelerinin adalet ve hakkaniyet temelinde sonuçlanması temennisinde bulundu.
-Sözleşmeyi masada bitirmek istiyoruz
Toplu sözleşme reçetesine dair detaylı bilgiler aktaran Özcan, “500 bin sağlık ve sosyal hizmet çalışanı adına paylaştığımız toplu sözleşme reçetemizin hayırlar getirmesini diliyor, başta medyamız olmak üzere bütün kamuoyunu bir kez daha sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımızın haklarına sahip çıkmaya davet ediyorum” şeklinde konuştu. Özcan’ın dikkat çeken toplu sözleşme reçetesinde şu ifadelere yer verildi:
“Adaletsiz olmayı önleyen tablet, haksızlık yapmayı engelleyen pastil, sağlıkta şiddete hayır flakonu, emeğe saygı şurubu.”

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ÖZCAN’DAN TOPLU SÖZLEŞME REÇETESİ

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x