foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

OTOBÜS ŞOFÖRÜ TARAFINDAN AZARLANAN KADIN

OTOBÜS
Paylaş
 

İstanbul’da bir şoförün, otobüsü durdurarak tartıştığı kadının üzerine yürüdüğü görüntüler sosyal medyada paylaşılarak tepki çekti

Eminönü-Yeşilpınar hattında çalışan özel halk otobüsü şoförü, otobüs içerisinde bir kadınla tartıştı. Otobüsteki yolcular da tanık oldukları o anları cep telefonu kamerasına kaydederek sosyal medya hesaplarından paylaştı.

ÇOCUĞUN KAFASI DEMİRE VURDU
Şoför yol üstünde bir inşaat işçisiyle tartıştı ve daha sonra sinirle viraja girdi. Bunun sonucunda kadının kucağındaki bebek, kafasını demire vurdu ve anne yavaş gitmesi için şoförü uyardı.

KADINA BAĞIRDI
Bunun üzerine şoför kadına bağırmaya başladı. ve “Gel kendin sür, nereye şikayet ediyorsan et, sizinle mi uğraşacağım?” diye bağırdığı ve üzerine yürüdü. Bu esnada kadının kucağındaki çocuğun oldukça korktuğu ve ağladığı görülüyor.

BEYAZ MASA’YA ŞİKAYET YAĞDI
Birçok kişi sosyal medya hesabından görüntüleri paylaşarak duruma tepki gösterdi. Bazı kişilerin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa’nın Twitter hesabına durumu bildirdiği görüldü.

Bu şikayetler üzerine İETT’den yapılan açıklamada, “Özel halk otobüsünün şoförünün sertifikasına el konulduğu ve trafiğe çıkmasının engelleneceği” bildirildi. İETT ayrıca olayla ilgili soruşturma başlatıldığını da belirtti.

Bir önceki yazımız olan TMMOB KANUNUNDA DEĞİŞİKLİK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.