featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Belediyemizin Grand Asya Oteldeki Payının satışını kapsayan ihale Belediye Encümen salonunda Basın Mensuplarının önünde şeffaf bir şekilde saat 14.00’da gerçekleşti. Belediye Başkanı Dursun Mirza başkanlığında yapılan ihaleye iki firma katıldı.

İhaleye Kurşunlar Yapı Malzemeleri İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş firması adına İsmail Murat Kurşun ve şahsı adına Bircan Karakoyun katıldı.

BANDIRMA WEB TASARIM

10 milyon 975 bin TL’lik muhammen bedelle başlayan açık arttırma usulü ile devam eden ihalede yaklaşık 30 dakika boyunda karşılıklı olarak fiyatı artırımı gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Dursun Mirza ihale kanunu kapsamında ihale süresinin fazla uzaması halinde kapalı zarf teklif usulü ile ihalenin devam edeceğine yönelik maddesini gerekçe göstererek ihaleye kapalı zarf teklif usulü ile devam etti. İhaleye katılan taraflar 2 ayrı odaya alınarak son tekliflerinin zarf içerisinde ihale komisyonuna sunulması istendi. Yaklaşık 15 dakika sürenin ardından taraflar yeniden ihale salonuna alınarak zarflar içerisindeki tekliflerini Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya teslim ettiler.

İhaleye katılan Bircan Karakoyun son teklif olarak 17 milyon 580 bin TL verirken, Kurşunlar Yapı Malzemeleri İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş firması adına ihaleye katılan İsmail Murat Kurşun ise 19 milyon 276 bin TL’lik son teklifi ile ihaleyi kazanan taraf oldu.

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
OTEL’İN SATIŞI GERÇEKLEŞTİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma