OSMAN ÇAPAR ŞÖFÖRLER ODASI'NA ADAY… | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

OSMAN ÇAPAR ŞÖFÖRLER ODASI’NA ADAY…

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Yılmaz Tur yöneticisi Osman Çapar düzenlediği basın toplantısında 21 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olan Bandırma Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Çapar “Bugün basın açıklaması ve adaylık benim şahsım üzerinden değerlendiriliyor ama benimle beraber olan sizler ile birlikte bu süreçte güçlü bir ekip olarak bu yola çıkıyoruz. Çünkü inanıyoruz ki birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuzda ancak amaçladığımız hizmetleri yerine getirebiliriz” dedi.

-Hukuk bürosu kurulacak
Bu göreve aday olmadan önce sektörlerinin sorunları ve oda üyelerinin taleplerine yönelik bir araştırma yaptığını dile getiren Çapar “Bu araştırmalarım neticesinde tespit ettiğimiz bazı sorunlara çözüm getirebilme düşüncesiyle bu göreve aday oldum. Bunlardan bir tanesi de odanın asli vazifelerinin sağlıklı olarak yerine getirilemiyor olmasıdır. Örneğin biz şoför esnaflarının hukuksal anlamda çıkarlarını korumak ve mevzuat gereği işlerin takip edilmesini sağlayacak oda bünyesinde ya da önderliğinde bir avukatın olmaması bütün üye arkadaşlarımız için önemli bir ihtiyaçtır. Ayrıca başka bir amacımız göreve geldikten sonra mesleğimizin itibarını ve kamuoyundaki saygınlığını da arttırmak olacaktır” şeklinde konuştu.

-Sorunlara çözüm üreteceğiz
Çapar devamında şunları söyledi “Bizim amacımız göreve geldiğimiz andan itibaren gerek tespit ettiğimiz sorunlar gerekse üyelerimizin taleplerinin sonucunda güçlü bir iletişim alt yapısı kurarak, şeffaf ve kolay ulaşılabilir olduğumuz, hizmet ürettiğimiz ve üyelerimize destek olduğumuz bir dönem geçirmektir. Ben bu ve benzeri sebeplerden dolayı, çalışma arkadaşlarımın önerisi, talebi, Bandırma’ya fayda sağlamak isteyen sektörden biri olarak, sizlerin ve tabiki ailemin de desteğini de alarak, ocak ayı içerisindeki seçimlerde başkan adayı olduğumu huzurlarınızda ilan ediyorum. Bu süreç içerisinde bu önemli vazifeye aday olacak diğer arkadaşlara da başarılar diler, seçimlerin Bandırma’mız ve bölgemiz için, bizler için hayırlı olmasını dilerim”

25626124_2026872487530686_6023305848076053953_o

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.