foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİNE 16 YENİ BÖLÜM AÇILDI

17 eylül üniversitesi
Paylaş
 

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi,  yeni açılan 16 bölümde yeterli öğretim üyesi sayılarına ulaştığında önümüzdeki yıl öğrenci almaya başlayacak.

YÖK’ün aldığı kararla birlikte üniversitede İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi ve Mühendislik Fakültesi olmak üzere iki yeni fakülte kurulduğunu anlatan Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektör Danışmanı Yrd. Doç. İbrahim Ethem Arıoğlu , fakültelerde bölüm açılması içinde gerekli onayların alındığını ve önümüzdeki süreçte öğretim üyesi alımına başlanacağını söyledi. Arıoğlu, yeterli öğretim üyesi kadrosu oluşması durumunda önümüzdeki yıl Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi çatısı altında; Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Psikoloji, Sosyoloji, Felsefe, Mütercim Tercümanlık, Sanat Tarihi,  Arkeoloji, Coğrafya. Mühendislik Fakültesi çatısı altında; Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme, İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Mühendislik Temel Bilimleri, Endüstri Mühendisliği Bölümü, Ulaştırma Mühendisliği bölümlerine öğrenci kabul edilebileceğini açıkladı.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.