ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİNE 16 YENİ BÖLÜM AÇILDI - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİNE 16 YENİ BÖLÜM AÇILDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi,  yeni açılan 16 bölümde yeterli öğretim üyesi sayılarına ulaştığında önümüzdeki yıl öğrenci almaya başlayacak.

YÖK’ün aldığı kararla birlikte üniversitede İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi ve Mühendislik Fakültesi olmak üzere iki yeni fakülte kurulduğunu anlatan Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektör Danışmanı Yrd. Doç. İbrahim Ethem Arıoğlu , fakültelerde bölüm açılması içinde gerekli onayların alındığını ve önümüzdeki süreçte öğretim üyesi alımına başlanacağını söyledi. Arıoğlu, yeterli öğretim üyesi kadrosu oluşması durumunda önümüzdeki yıl Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi çatısı altında; Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Psikoloji, Sosyoloji, Felsefe, Mütercim Tercümanlık, Sanat Tarihi,  Arkeoloji, Coğrafya. Mühendislik Fakültesi çatısı altında; Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme, İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Mühendislik Temel Bilimleri, Endüstri Mühendisliği Bölümü, Ulaştırma Mühendisliği bölümlerine öğrenci kabul edilebileceğini açıkladı.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.