foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ’NDEN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

bandirma_30agustos_sosyal
Paylaş
 

30 Ağustos, bağımsızlık inancımızı ve hür yaşama kararlılığımızı tüm dünyaya bir kez daha ilan ettiğimiz Büyük Zafer’in yıl dönümüdür.

Millet olarak bin yıldır yaşadığımız bu coğrafyada, 95 yıl önce bugün Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak bağımsızlık zaferimizi tüm cihana haykırmıştık. İnanıyorum ki geçmişi kahramanlık destanları ile dolu aziz milletimiz 2023’leri, 2071’leri de milli birlik ve beraberlik içerisinde büyük bir coşku içinde kutlayacaktır.

Bugün için bize düşen görev ise, Cumhuriyetimize ve kazanımlarına hassasiyetle sahip çıkmak ve birliktelikten doğan karşı konulamaz gücümüzü daima muhafaza etmektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Bandırma ve Balıkesir olmak üzere tüm vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor; Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını rahmet ve minnetle anıyorum.

Prof. Dr. Süleyman ÖZDEMİR
Rektör

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.