foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ’NDE KAYIT HEYECANI BAŞLADI

DSC0923
Paylaş
 

2017 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı (ÖSYS) sonuçlarına göre üniversiteyi kazanan öğrenciler, pazartesiden itibaren kayıt yaptırmaya başladı. Onyedi Eylül Üniversitesi, Türkiye’nin 7 bölge ve 72 ilinden 2050 öğrencinin tercihi oldu.

Tecrübeli ve dinamik akademik, genç ve iletişim odaklı idari kadrosuyla dikkat çeken Onyedi Eylül Üniversitesi’ne kayıt için aileleriyle birlikte gelen öğrencilerin üniversite heyecanı renkli görüntüler oluşturdu.

Merkez Yerleşkesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Bandırma MYO, Gönen MYO, Manyas MYO, Erdek MYO olmak üzere altı farklı yerleşkede 18 Ağustos Cuma gününe kadar kayıt işlemleri devam edecek. Ayrıca Bandırma Şehirlerarası Otobüs Terminali ve İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) Terminali önünde kurulan standlar aracılığıyla Bandırma’ya gelen öğrenci ve ailelerine yönelik olarak yönlendirme hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.