foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ’NDE KAYIT DÖNEMİ SONA ERDİ

17 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
Paylaş
 

Onyedi EylülÜniversitesi 2017- 2018 Eğitim ve Öğretim dönemi için tercih yapan öğrencilerin kayıtları tamamlandı. Bu yıl üniversiteye yerleşen 2050 öğrenci ile birlikte mevcut sayı 10 bin sınırını geçmiş oldu.

11 Ağustos’ta E- Devlet üzerinden alınmaya başlayan öğrenci kayıtları, 16 Ağustos’ta sona erdi. Çeşitli nedenlerle ve yasa gereği yüz yüze kayıt yaptırmak zorunda olan öğrenciler için ise kayıtları 14 Ağustos’ta başladı ve 18 Ağustos Cuma günü mesai bitimine kadar devam etti.

Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir kayıt işlemlerini yerinde inceledi. Bu yıl Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’ni toplam 2 bin 50 öğrencinin tercihte bulunduğunu belirten Rektör, “Bu dönem üniversitemizi tercih eden öğrencilerin kayıt yaptırmalarıyla birlikte öğrenci sayımız 10 bin 700 öğrenci sayısına ulaşmış olacaktır. Tüm öğrencilerimize eğitim süreçleri boyunca başarılar diliyorum” dedi.

25 Ağustos 5 Eylül tarihleri arasında ise boş kalan kontenjanlar üzerinden üniversiteye yerleşemeyen öğrenciler için ek yerleştirmeler yapılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.