ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ÜNİLİG'E DAVET EDİLDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ÜNİLİG’E DAVET EDİLDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TÜRKİYE BASKETBOL FEDERASYONU ÜNİLİG’İ KAPSAMINDA BANVİT BASKETBOL İLE GÖRÜŞTÜ

Türkiye Basketbol Federasyonu Üniversiteler Ligi Ünilig kapsamında her yıl üniversiteler arası basketbol turnuvası düzenlemektedir. Bu yıl Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi de beşincisi düzenlenen turnuva kapsamında Ünilig tarafından davet edildi.

Türkiye Basketbol Federasyonu’nun davetinden son derece mutlu olan Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi konuyla ilgili çalışmalarına başladı. Çalışmalar kapsamında üniversite kendi sosyal tesisleri oluşturuluncaya kadar turnuvalarda basketbol sahasının kullanımı konusunda destek almak amacı ile Banvit Basketbol ile bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmeye Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi adına SKS Şube Müdürü Yasin Nuri Çakır katılırken, Banvit Basketbol adına Banvit Genel Menejeri Turgay Zeytingöz ve Banvit Basketbol Genel Müdürü Oktay Ulaş katıldı.
Son derece olumlu geçen görüşmede Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi SKS Şube Müdürü Çakır, Banvit’in şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’ne ve öğrencilerine vereceği destekten dolayı son derece mutlu olacaklarını ifade etti.

Kaynak: İlk Haber

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.