ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ ÖZDEMİR "BALIKESİR'DE SABAH" PANELİNE KATILDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ ÖZDEMİR “BALIKESİR’DE SABAH” PANELİNE KATILDI

Paylaş
 

Sabah Gazetesi yazarlarının katılımıyla gerçekleşmekte olan Sabah İl Buluşmalarının 5.si Balıkesir’de 5 – 6 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in de konuşmacı olduğu ve moderatörlüğünü Prof. Dr. Kerem Alkın’ın yaptığı panelin diğer konuşmacıları ise Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Dünya Odaları Federasyonu Onursal Başkanı A. Rona Yırcalı ve Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir oldu.

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Balıkesir Milletvekili Kasım Bostan, belediye başkanları, il protokolü, işadamları ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin yoğun katılım gösterdiği program Balkonuk Center’da gerçekleştirildi.

Balıkesir’in ekonomi, çevre, sanayi, ticaret, tarım, hayvancılık, ulaşım, şehircilik, kültür ve yaşam kalitesinin her yönüyle masaya yatırıldığı panel izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip edildi. Panel, konuşmacılara izleyiciler tarafından yöneltilen soruların cevaplanması ve karşılıklı fikir alışverişi ile son buldu.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.