ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ "GİRİŞİMCİLİK VE BAŞARI HİKAYELERİ" | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ “GİRİŞİMCİLİK VE BAŞARI HİKAYELERİ”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi İnovatif Gelişim Topluluğu “Girişimcilik ve Başarı Hikayeleri” konusuyla yapmış olduğu “Öğle Arası Girişimcilik Muhabbetleri” programına, LC Waikiki Lojistik Operasyon Müdürü Sayın Ahmet Viçin konuk oldu.
Konuşmasında kişisel gelişim, kendini tanıma ve stratejik yol haritası çizmenin önemini anlatan Viçin “Tehlikelere ve risklere karşı insanın beynini kullanarak hareket edip analiz etmesi insanın kendini etkin şekilde kullanmasını sağlayabilir” dedi.
Konuşmasında Endüstri 4.0’ın istihdamla olan ilişkisini anlatan Viçin, Endüstri 4.0 ile önemli bir istihdam artışı sağlanacağını da belirtti.
Öğrencilere CV ve mülakat teknikleri konularında dikkat edilmesi gerekenler hususunda da bilgilendirmelerde bulunan Viçin “Dış dünyanın zorlukları, kişilerin kimliklerinin oturmasında önemli rol oynamaktadır. Özel sektörde dinamizm ve diğer çalışanlardan ayrılan özelliklerinizle tutunabilirsiniz” dedi.
Program, Üniversite Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in Sayın Ahmet Viçin’e plaket takdimi ve İnovatif Gelişim Topluluğu Öğrencileriyle toplu fotoğraf çekilmesiyle sona erdi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.