TATİL ZAMANI
foto-deniz1

ON BİRİNCİ KALKINMA PLANI MARMARA İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Paylaş
 

Kalkınma Bakanlığı tarafından 2019-2023 yıllarını kapsayacak On Birinci Kalkınma Planı Hazırlıkları başladı. Bölgesel düzeyde gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında dört ili kapsayan On Birinci Kalkınma Planı Marmara İstişare Toplantısı düzenlendi.

Kalkınma Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen, Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in de katıldığı toplantıların ikincisi, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, üniversite rektörleri ve kamu üst düzey yöneticilerinin katılımıyla İstanbul’da gerçekleşti.

İstanbul’da gerçekleşen toplantıda, etkileşimli planlama anlayışına uygun bir biçimde, temel kalkınma önceliklerinin tespitinde yerel ve bölgesel düzeyler arasında bilgi ve görüş alışverişinde bulunuldu. Gerek politikaların isabetli şekilde belirlenmesi, gerekse planın sahiplenilmesi açısından ortak kararlar alınan toplantıda, 2019-2023 yıllarını kapsayacak olan planda yer alacak öncelikli konular masaya yatırıldı.

Bir önceki yazımız olan "EDREMİT ZEYTİN KÜMELENMESİ" TEKNİK DESTEK AYAĞI SONA ERDİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.