ÖMER GÖRENER: ÇOCUKLARIMIZI BEYAZ VE KIRMIZI ET İLE BÜYÜTÜN | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ÖMER GÖRENER: ÇOCUKLARIMIZI BEYAZ VE KIRMIZI ET İLE BÜYÜTÜN

Paylaş
 
google haberlerde takip et

DSC_0297-SmallHer yıl gerçekleştirilerek geleneksel hale gelen, Banvit’in ev sahipliğini yaptığı Rotary Kulübü iftar yemeği Erdek’deki  Banvit tesislerinde gerçekleşti. Kalabalık bir davetlinin katıldığı iftar yemeğinin açılış konuşmasını Rotary Kulübü Başkanı Mehmet Ali Ozar yaptı. İftar yemeğine katılan üyelerine teşekkür eden Ozar, bayrağı yeni dönemde Hayri Erdem’e devretmekten çok mutlu olduğunu belirterek, mutluluk temalı kısa bir konuşma yaptı.

 İftar yemeğine ev sahipliği yapan Banvit şirketler grubu yönetim kurulu başkanı Ömer Görener Rotary camiasını selamlayarak kamuoyunun yanlış bilgilendirilmesini gündeme taşıdı. Ömer Görener özetle “ kamuoyundaki yanlış bilgilendirmeler ne yazık ki bazı sektörleri töhmet altında bırakılabiliyor. Kısa bir süre önce de bu sıkıntıyı biz kanatlı et sektöründe yaşadık. Tavuklara GDO’lu yem verildiği, tavukların hormonla büyütüldüğü konusunda spekülasyonlar oluşturuldu. Kuşkusuz demokratik bir ortamda herkesin konuşma hakkı vardır. Ancak bilgiden yoksun ve yanlış konuşma hakkı olamaz.

 Tavuklarda antibiyotik kullanılıyor iddiası doğru değildir. Hastalanan tavuklar olursa iyileştirme amacıyla antibiyotik kullanılır. Hormon kullanılması ise asla doğru değildir. Medyada oluşturulmaya çalışılan yanlış algıları dikkate almayın. Çocuklarımızı sadece sebze ile değil, beyaz ve kırmızı et ile büyütün.” Dedi.

ROTARY KULÜBE BAŞKANI MEHMET ALİ OZAR

DSC_0298 (Small)

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.