foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

ÖMER GÖRENER: ÇOCUKLARIMIZI BEYAZ VE KIRMIZI ET İLE BÜYÜTÜN

banvit-Small-636x333
Paylaş
 

DSC_0297-SmallHer yıl gerçekleştirilerek geleneksel hale gelen, Banvit’in ev sahipliğini yaptığı Rotary Kulübü iftar yemeği Erdek’deki  Banvit tesislerinde gerçekleşti. Kalabalık bir davetlinin katıldığı iftar yemeğinin açılış konuşmasını Rotary Kulübü Başkanı Mehmet Ali Ozar yaptı. İftar yemeğine katılan üyelerine teşekkür eden Ozar, bayrağı yeni dönemde Hayri Erdem’e devretmekten çok mutlu olduğunu belirterek, mutluluk temalı kısa bir konuşma yaptı.

 İftar yemeğine ev sahipliği yapan Banvit şirketler grubu yönetim kurulu başkanı Ömer Görener Rotary camiasını selamlayarak kamuoyunun yanlış bilgilendirilmesini gündeme taşıdı. Ömer Görener özetle “ kamuoyundaki yanlış bilgilendirmeler ne yazık ki bazı sektörleri töhmet altında bırakılabiliyor. Kısa bir süre önce de bu sıkıntıyı biz kanatlı et sektöründe yaşadık. Tavuklara GDO’lu yem verildiği, tavukların hormonla büyütüldüğü konusunda spekülasyonlar oluşturuldu. Kuşkusuz demokratik bir ortamda herkesin konuşma hakkı vardır. Ancak bilgiden yoksun ve yanlış konuşma hakkı olamaz.

 Tavuklarda antibiyotik kullanılıyor iddiası doğru değildir. Hastalanan tavuklar olursa iyileştirme amacıyla antibiyotik kullanılır. Hormon kullanılması ise asla doğru değildir. Medyada oluşturulmaya çalışılan yanlış algıları dikkate almayın. Çocuklarımızı sadece sebze ile değil, beyaz ve kırmızı et ile büyütün.” Dedi.

ROTARY KULÜBE BAŞKANI MEHMET ALİ OZAR

DSC_0298 (Small)

Bir önceki yazımız olan Mesut Akbıyık İftarda dostlarıyla buluştu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.